Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek hogy szeressen...

Mit tegyek hogy szeressen hason lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár nap múlva betölti a babám az 5 hónapot de egyáltalán nem szeret hason lenni maximum 5 percet, ezután elege van és nagyon sír.


Próbáltunk már sok mindent ( pocak párna, lehasaltunk elé, játékot tettünk elé) de eddig semmi nem bizonyult hatásosnak.


Oldalára fordul, pici segítséggel hasra is átfordul (vissza nem).


Kicsit aggódom emiatt, hogy nem fog kúszni, mászni.


Szeretnék tanácsokat kérni kinek mi vált be.

Válaszokat előre is köszönöm! :)



2021. márc. 8. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom sem szeretett hason lenni. Akkor szerette meg, amikor már át tudott fordulni egyik oldaláról a másikra. Utána már aludni is szeretett úgy.
2021. márc. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam sem szerette, de hát sajnos muszáj így naponta többször tettem hasra arra a pár percre.
2021. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém sem szeretett hason lenni. Aludni is háton alszik.

Mi naponta többször hasra tettük pl.játékokat, mesekönyvet, újságot, távirányítót raktunk elé; de időnként nem a földre, hanem magamra tettem hason vagy fitnesz labdàn hasaltattam ( ez utóbbit gyógytornász ajánlotta). Amint megerősödött a nyaka, az izmai egyre többet bírta hason. Majd amikor elkezdett hasra fordulni magától, már a nap nagy részét hason tölti.

2021. márc. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

Ha van lehetőséged nézesd meg.


Sokszor csak tényleg nem szeret, de van amikor izomproblémára utal.

Jobb kizárni..

Azért már 5 hós ( tudom, hogy nem kell(!), de a fiam màr mászott ilyenkor)

2021. márc. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget mindenkinek!


Ma átfordult a hátáról a hasára (biztos megérezte, hogy aggódom😁)


Így már egy picit megnyugodtam tovább is bírta a hason létet.

2021. márc. 9. 13:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy már 2 hónaposan nagyon szépen alkaron tartotta magát és a fejét is, a gyerekorvosunk meg is dicsérte.
2021. márc. 9. 13:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!