Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltál már úgy kimerülve,...

Voltál már úgy kimerülve, kiborulva a babád illetve a vele járó dolgok miatt, hogy úgy érezted nem bírod tovább? Hogyan szedted össze magad?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Ilyenkor mit érzel vagy mi történik veled???Jön a lányom foga ettől nagyon nyűgös tetejére 3 napig magas volt a lázam,alig bírtam felkelni ellátni mégkevésbé volt hogy órákig nem cseréltem pelenkát mert nem ment,egyedül vagyok nincs segítség de mégsem voltam ennyire kiborulva mint te.Borzasztóan éreztem magam de nem ennyire.
2010. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Persze hogy voltam.Tudod nekünk 5 hétig kórházban volt a babánk mikor megszületett,én mindig arra az 5 hétre gondolok hogy mennyire vártuk,hogy mennyire akartuk hogy velünk legyen,ez mindig megnyugtat!Pihenj amikor csak bírsz,kérj segitséget próbálj kikapcsolodni,nagymama vigyázzon rá stb.Hidd el egy kis pihenés és teljesen megváltoznak a dolgok.+gondolj arra hogy Ő tényleg semmiről nem tehet!
2010. aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kérj meg egy családtagot,hogy vigye el sétálni,hogy kicsit kifújd magad!
2010. aug. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2 kisfiam van, a férjem nagyon keveset van itthon, dolgozik és általában bírom a strapát, de kb. 2-3 hetente vannak olyan napok, amikor azt érzem, hogy ennek soha nem lesz vége és én már erőnlétileg nem bírom. pl. a kicsi (5 hós) mostanában 5-6-szor fent van éjszaka, reggel fél 6-kor végleg felkel és onnantól kezdődik a nap. A nagyobbik kisfiamra szinte semmi időm nincs, ettől állandó lelkiismeretfurdallásom van, és ezt is nagyon nehezen tudom feldolgozni. Nem mindig vagyok ilyen negativ, de most annyira ki vagyok, hogy jól esett egy kicsit leírni. Bocsi!
2010. aug. 18. 16:16
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem is kettö van´,tudom,hogy érzed magad.

Hagyd a házimunkát pihennj h

2010. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Bocsi.Pihennj mikor csak tudsz!
2010. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szülők, barátnők nem tudnának esetleg besegíteni? Mi megegyeztünk a párommal, hogy hetente párszor fél-1 órát valami teljesen másnak (pl. varrogatásnak) szentelek, ez teljesen kikapcsol, addig ő pl. elviszi a babát sétálni. Azóta jobban érzem magam és nem veszekszünk. Anyu is átjön segíteni hetente 1-2-szer.


Anno, amikor nagyon mélyponton voltam, mindig eszembe jutott az az ismerősöm, aki velem egy napon szült, de neki az akkor 2 napja halott babáját kellett megszülnie... Ilyenkor mindig hálás voltam és vagyok azért, hogy mennyivel szerencsésebbek vagyunk mi, és ez erőt adott.

2010. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van, hálát kell adni, hogy egészségesek, és csak ez számít. Most úgy érzem, ettől erőre kaptam! Köszönöm szépen!!!
2010. aug. 18. 16:56
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen ereztem ezt :(

A lanyom nagyon sietosen jott ki a pocimbol es amikor megszuletett nagyon aprocska volt.

1 hetes volt amikor szirenazo mentovel mentunk a korhazba, mert nem vett levegot.

Hiaba van/volt legzesfigyelonk nem tudtam aludni.Napi maximum 2-3 orakat amikor a ferjem Vele tudott lenni.Nem nagyon mertem letenni (ha le is tettem, oda fekudtem melle, hogy halljam, hogy szuszog).

Nehez idoszak volt.

De minden rendben szerencsere.

1.5 honapos koraig volt tobbszor, hogy elfelejtett levegot venni.Nem hosszu ideig, de igy nagyon remiszto volt.

2.5 honapos volt amikor sirogorcsok kozepette lemertem tenni egy ejszakara.Eloszor csak 2 majd 3 es egyre tobb orat aludt egyedul az agyaban.

2010. aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én mostanában vagyok így minden nap, nincs semmi segítségem (külföld..)

Az az érzés éltet, hogy még mindig jobb mintha lázas beteg lennék és ennyi erőm se lenne.

Mikor este hazaér a párom én egyből elmegyek egyet levegőzni, kiücsörgök a cicámmal a fűbe, akkor megnyugszom.

2010. aug. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!