Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves koruk után mennyit...

Fél éves koruk után mennyit híznak havonta a babák? Mi az átlagos?

Figyelt kérdés
Aggódom, mert az én manókám 8 hónapos és 6900 gr.
2010. aug. 18. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem belefér, ő ilyen vékonyka típus. Itt egy táblázat eszerint az átlagos szórásba belefér a 7kg 8 hónaposan (8,5 az általános, de +-1,5kg az átlagos eltérés.)

[link]

2010. aug. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom pl. fél évesen 6670g volt, 8 hónaposan 8150g és 1 évesen már 10 kiló volt. Pedig fél éves koráig átlagban fél kilókat hízott... akkor kezdtem a hozzátáplálást, ami nagyon döcögősen ment. Normálisan csak 10 hónapos korától eszik... közben csak szopott, mégis szépen nőtta súlya. A te babád nem nagy súlyú, de ha jó kedélyű, kiegyensúlyozott, szépen mozog, fejlődik, minden hónapban kicsit nő (legalábbis nem csökken!) a súlya, akkor nincs komoly gond vele, csak ilyen típus :) Unokahúgom kislánya 1 évesen csak 8 kiló volt, mégis makk egészséges, okos, nincs vele semmi gond.
2010. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. aug. 18. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!