Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelenthet ha a babám így néz?

Mit jelenthet ha a babám így néz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A babám (3hónapos lesz 24.-én) elkezdett annyira lefele nézni a szemével, hogy már csak a szeme fehérje látszik és mindig nagyon megijedek. miért csinálja ezt? normális? vagy aggódhatok?? este csinálja elalvás előtt amikor már álmos.

2021. márc. 14. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel videora és küld el a haziorvosnak. Ha úgy gondolja ő tovább tudja küldeni emailen neurológusnak. Mi is ezt tettük. Nekünk lefelé bólintott és felfelé nézett,szintén a fehérje látszott. Felakadt a szeme. Van egy csomó jóindulatú ilyen. Nekünk is ezt mondták és megnyugszol.
2021. márc. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Konzultálj orvossal. Mi látatlanban semmit nem tudunk mondani. Lehet teljesen ártalmatlan dolog és lehet súlyos probléma jele is. Mi maximum tippelnénk. Orvost kérdezz.
2021. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Nyugi.

Este elalvás előtt van egy olyan szakasz, amikor még nyitva van a szemük a kisgyerekeknek, de már alszanak. Gyors szemmozgás is kísér(het)i.


Amikor benn voltam a kislányommal a kórházban, emiatt hozta be egy anya a kislányát. A dokik meg mondták neki, hogy csak alszik. Úgy megijedt az anyuka a látványtól, hogy az összes piros lámpán áthajtott a kislánnyal a kórházig. A dokik jól le is cseszték ezért...


A mi lányunk szeme pl rendszeresen nyitva maradt elalvás után legalább 3.5 éves koráig. Mi zártuk le konkrétan!



Ettől még lehet komoly a probléma, de 99.9%,hogy erről van szó, amit leírtam!

2021. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem írták, orvossal konzultálj minél előbb, mert ez lehet naplemente tünet. Nem biztos, hogy az, de ki kell zárni.
2021. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Csak néha csinálja? Mert akkor semmi nincs vele, még nem elég erősek az izmai. Az én babám is csinálta ennyi idősen, de mutasd meg orvosnak, ha az megnyugtat.
2021. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem minden nap. furdes es eves utan elalvas elott
2021. márc. 15. 16:01
 7/7 A kérdező kommentje:
ja es este csak egy kis ideig nagyon neha
2021. márc. 15. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!