Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet hogy a szokásosnál...

Mitől lehet hogy a szokásosnál több a fülzsír a babám fülében? Ez jelenthet valamilyen betegséget?

Figyelt kérdés
4 hónapos
2014. dec. 3. 10:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Most ahogy így gondolkodom, tegnap fürdés közben annyira pancsolt, hogy esetleg belemehetett a víz? Attól lehet?
2014. dec. 3. 10:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig több vagy csak a tegnapi fürdés óta? az én kisfiamnak is viszonylag több a fülzsírja, a gyerekorvos azt mondtam, hogy majd ha nagyobb lesz, akkor évente 2szer nem árt a fül orr gégészeten kitakaríttatni. most 2 éves. semmi gond nincs vele, takarítom itthon, ahogy tudom. szerintem ez nem utal betegségre.
2014. dec. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk is kicsit több...igazából időszakok/napok vannak amikor több nem minden nap...az orvos szerint ez normális, békén kell hagyni...azért nézesd meg, hogy nálatok is minden rendben van e odabent:)
2014. dec. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gyerekorvos látta már :)
2014. dec. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ma reggelre lett több,vagyis több a szokásosnál, amúgy is szokott azért lenni.

Gyerekorvos nem látta, mert azért nem éreztem annak a kategóriának a problémát amivel azonnal orvoshoz kell rohanni, vagy kellett volna? Most megijesztettél 4-es...

Amúgy nem tűnik úgy, mintha fájna a füle, csak több fülzsír volt benne mint általában szokott.

2014. dec. 3. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!