Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Herpeszem van. Lehet baja a...

Ditta323 kérdése:

Herpeszem van. Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma vettem észre, hogy herpeszem van a szám sarkában. Tegnap puszilgattam a kisfiam.😢 Ma reggelre éreztem, hogy kijött.. Kisfiam 2hónapot tölti, anyatejes. Védőnőnk nyugtat, de bennem van a félsz.



2021. márc. 17. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, ne puszilgasd mostmár és reméljük nem lesz.
2021. márc. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam pár napja, mikor észrevettem, addigra már puszilgattam aznap a babát. Amíg be nem gyógyult, nem pusziltam, ha hozzáért, rögtön megmostam a kezét. 7 hós. Remélem, nem lesz semmi.
2021. márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Annyira nem hagyott nyugodni, hogy anyut is felhívtam. ő szerinte nem az, mert sose volt nekem, meg nem ég, nem hólyagos és érintésre sincs semmi reakció. Néha szokott lenni szám sarkánál egy pirosas pötty ami olyan, mintha meg lenne "vágva" magától is elmúlik sebesedés nélkül... Most is ilyen jött ki. Általában étel vagy szél hatására jön elő (túl sós, savas...)
2021. márc. 17. 18:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!