Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek akkor, ha kiderül...

Mit tennétek akkor, ha kiderülne, hogy a párotok molesztálja a babátokat?

Figyelt kérdés

2021. márc. 22. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Mivan?! Remelem csak elméleti kérdés. Azonnal elköltöznék és feljelentenem.
2021. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

kifejtenéd mit értesz ez az alatt?

mert nem tiszta a dolog

2021. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

1. Mérgemben úgy megverném, hogy plasztikai sebészre szorul majd ( és nem az arcát vagdosnám meg bicskával)

2. Feljelenteném, ragaszkodva, hogy börtönbüntetést kapjon

3. Mindent elkövetnék, hogy megtudjam melyik börtönbe viszik. Majd megtalálnám a módját, hogy a börtönlakók közül megtudjam ki a kemény legény. Az illető egyénnek írnék egy szép levelet, amiben leírnám, hogy X.Y egy kis babát molesztált.

4. Mivel a börtönben a rabok is megvetik a gyerekmolesztálókat, így garantált, hogy megkapja a maga molesztálást bent a sitten. ( nem fogom sajnálni mikor végbél repedéssel műteni kell majd)


De ugye ez elmélet, mert hál istenek sosem találkoztam olyan emberrel aki gyeremeket molesztál.

2021. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elméleti a kérdés, persze.
2021. márc. 22. 17:46
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Költözés, feljelentés. De nem mindenkit ítélnek el sajnos.
2021. márc. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert sok nő sokmindent eltűr a párjának.
2021. márc. 22. 17:47
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

első körben rajta kellene kapnom ... és ez a legnehezebb !

ami ugye nem egyszerű lévén egy baba nem tudja lekommunikálni így a baba sem tud szólni h mi van


másodikba számonkérném és a reakcióból tudnám h az tényleg az e vagy sem


harmadik kör az h megteszem a feljelentést és kiteszem a lakásból vagy én költözök el


de nem gondolnám h agresszíven lépnék fel ellene lévén ha így tennék akkor engem is büntetnének a gyerek meg hoppon vagyis nevelőszülőknél landolna!

2021. márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Azonnal költöznék

Látleletet vetetnék a babáról.


Ha “csak” illetlenül simogatja.. akkor fel is venném, hogy ne tudja letagadni.

2021. márc. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

csak szólók h ebben az esetben előbb kapod ki a gyereket a kezéből mint a mobilod h felvedd !


szóval ne mondj marhaságot kérlek!

2021. márc. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%

9


Ez ilyen


Amikor megkérdezel valakit, hogy mit csinálna, ha fogdosnák a buszon, akkor egytől egyik azt válaszolja mindenki, hogy sikítana, pofánverné, tökönrúgnà.


Én is ezt mondanám.


Aztán megesett, hogy a szoknyám alányúlva a kakapszkodóbak préselődve csak tátogtam, mint egy hal..


2. Hasonló esetnél viszont tényleg pofánvertem az illetőt...



Sosem tudhatjuk valós esetben hogy reagàlnánk, amíg nem történt meg.


A legtöbb ember egy füstöló/égő ház esetében csak bambul.

Tesóm kiabált, hogy valaki hívja a 105-öt, betöri az ablakot, bekiabál, mászik az erkélyre és megpróbálja kihozni, azt aki benn van, amikor még lehet...

Közben adja az infót a telefonálónak, hogy hol a tűz, hol látja fejüdni a bennlévőket, mert nem tud bemenni.


Elméletben mit csinálsz?

Ugyanezt..

Valójában?

Én a telefonáló vagyok..

És az életmentő szintén, de csak amiatt tudom, mert màr átéltem, hogy újraélesztek valakit..



8.

2021. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!