Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett el járni a babátok?

Mikor kezdett el járni a babátok?

Figyelt kérdés
Mikor állt fel bútor mellett, járt bútorba kapaszkodva, és aztán hogy indult el? Mennyi idővel ezután? Először felállt kapaszkodó nélkül, vagy elengedte amibe kapaszkodott, és elindult?
2021. márc. 23. 16:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
7 honaposan felállt, 8 honaposan bútor mellett lepegetett, 14 honaposan kezdett járni.
2021. márc. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
7 hónaposan felállt. 7,5 hónaposan bútorok mellett elindult. És csak pár nappal a szülinapja előtt indult el kapaszkodás nélkül. 2 hét után már "szaladt" és ekkor tanult meg felállni kapaszkodás nélkül.
2021. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Tudom, legyek türelmes, csak ez az egyik legizgalmasabb rész szerintem🙂
2021. márc. 23. 20:57
 14/20 anonim ***** válasza:
8,5 hosan allt fel, ra 1 hetre lepegetett a butorok mellett. Teljesen onalloan egyedul vegul 14hosan indult el:)
2021. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
5 hònaposan felàllt, 8 hònaposan lèpegetett, 10 hónaposan jàrt.
2021. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Igen kérdező. Alig vártam en is. Annyira édes, ahogy totyog. Imádom en is. De ne hajtsd az időt, mert így is olyan gyorsan megy. Meg csak most szuletett és már elmúlt egy éves.
2021. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%

Hát akkor a helyemben mit tettél volna? :D


16,5 hósan indult el a lányom...


Előtte 10 hósan állt fel bútornál és egészen elhuzodott ez 16,5 hós koráig.

Akkor viszont fogta magát és ment több métert elesés nélkül.

2021. márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17 igen az en fiam is sokat várt hogy elinduljon a felállás után. 7 hónapot. És ő is, mikor elindult már stabilan ment is. Alig esik el néha és akkor is ügyesen leteszi a kezet.
2021. márc. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Lányom 9 hónaposan állt fel bútor mellett, most 13 hónapos és még nem lépked oldalazva (kicsit hipoton). Én is már nahyon várom, hogy menjen. 😊
2021. márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az én lányom elég korán kezdte. Szerintem nagyon menni akart felfedezni a világot ..A férjem szerint viszont a sok szalonna miatt amit a várandósság alatt bepusziltam, lett erős csaj.. és hát ezért 😅

8 hónaposan felállt, már rá pár napra oldalazva közlekedett a bútorok mellett. 9,5 hónaposan kapaszkodás nélkül járt. Az ágy mellett curikkolt és nem kanyarodott az ágy mentén tovább, hanem haladt egyenesen valami kiszemelt játékért. Annyira váratlanul ért hogy először nem tudtam lereagálni, csak néztem tátott szájjal majd mikor lehuppant akkor kezdtem el visongatni örömömben.

Majd 11 hónaposan kezdett el szaladni is. A kinti cipővel viszont nehezen barátkozott meg, de lehet azért is mert télen kezdett el járni és persze bakancsot kellett hordani.

2021. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!