Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a Beba Pro és...

Mi a különbség a Beba Pro és a Beba Aktív tápszerek között? Kinél melyik vált be?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
a Beba pro tápszer lánykori neve Beba aktív. Már nem gyártanak Aktív márkajelzésű tápszert a Bebánál, amit lehet venni még a régi gyártás. Szóval a kettő ugyanaz. Nálunk egyedül ez a tápi jött be.
2010. aug. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ezt a kérdést a Nestlé Fogyasztói szolgálatának írtam meg e-mail-ben :-)

Ezt a tájékoztatást küldték:


"Köszönjük, hogy levelével megkeresett bennünket.

Szeretnénk tájékoztatni, hogy a BEBA tápszerek megújultak, a Nestlé egy korszerűbb , PRO elnevezésű tápszert fejlesztett ki csecsemők számára .

A tudomány és gyártástechnológia előrehaladásával párhuzamosan a Nestlé is igyekszik folyamatosan fejleszteni a termékeit, így került kifejlesztésre a BEBA PRO termékcsalád. A termékek egyforma kiszerelést és új csomagolást kaptak, másrészt a legkorszerűbb opcionális összetevők valamennyi termékbe bekerültek. Így a BEBA PRO termékcsalád különleges összetevőinek köszönhetően, a minőségi táplálás mellett fokozottabb védelmet nyújt a babáknak.

PRObiotikum (Bifidobacterium lactis)- támogatja a természetes védekezőrendszert.

Speciális minőségű fehérjék- az EFSA és az EU által a Nestlé számára engedélyezett csökkentett fehérjetartalom.

Omega 3 zsírsav - az idegrendszeri- és a látásfejlődést támogatja

Ezek a speciális összetevők most már a BEBA H.A. tápszerekbe is bekerültek és klinikai vizsgálatokkal alátámasztva segítenek az allergia megelőzésében.

Szeretnénk felhívni szíves figyelmét, hogy a termékváltással párhuzamosan a honlapunk is megújul. Reméljük, Önt is az aktív olvasóink között üdvözölhetjük majd.

Még egyszer köszönjük levelét. Amennyiben további információra van szüksége, kérem, forduljon hozzánk ismét

bizalommal a megadott elérhetőségeken, mindig szívesen segítünk.


Üdvözlettel,

Nestlé Fogyasztói Szolgálat"


Szóval a Pro az Aktív megújult, továbbfejlesztett változata :-)


Remélem tudtam segíteni :-)

2010. aug. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én meg a rossmannos csajsziktól kaptam az infót! :D örülök, hogy jót!! :D
2010. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!