Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van lényegi különbség a...

Judavi kérdése:

Van lényegi különbség a babakeksz és a háztartási keksz között? Az árán kívül.

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Babakekszben azt hiszem nincs tojás, de a sima háztartásiban is annyira kevés van, hogy az elhanyagolható. Ezért én az utóbbit adom neki
2011. okt. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a háztartási kekszet nem adnám babának, nézd meg az összetevőjét. EE, stb.
2011. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Számomra a babakeksz százszorta műbb mint a háztartási. csak épp arra nem írják, mert nem írhatják rá az a sok EEE-t. Nálunk a védőnő is azt mondta, inkább a ht keksz.
2011. okt. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na, ezt én is feltehettem volna. Vettem babakekszet, a Sparban volt a legolcsóbb, 36 dkg 1000 Ft. Ue. volt az ára a drogériában a 18 dkg-osnak. De nemsokára elfogy, azon gondolkodom, vegyek-e újabb babakakeszet, vagy legyen háztartási????
2011. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, a Hipp-es babakekszet vesszük, de én még ilyen rosszat nem kóstoltam, most megjelent egy új, almás, de az se sokkal jobb. Mi leállunk a kekszről, háztartásit se fogok venni, különösebben nem szereti, max. unalmában elnyammog rajta.
2011. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zsöff85 ***** válasza:
Miért kell kekszet adni a babának egyáltalán???
2016. nov. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!