Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha sír a babád a babakocsiban,...

Ha sír a babád a babakocsiban, akkor is viszed benne sétálni?

Figyelt kérdés

6,5 hós babám, ha elálmosodik sír, sokszor nem tud elaludni benne, nem veszem ki azonnal, hátha mégis elalszik, de olyan kellemetlen, ha elmegy valaki mellettünk, biztos gondolja, hogy hagyom sírni, miért nem veszem ki. Nem akarom azonnal kikapkodni, nehogy megszokja, hogy még az utcán is cipelem.

Aki hasonló problémával küzd, hogy csinálja?


2010. aug. 19. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, én rövid sírás után kivettem, majd visszaraktam más pozicióba. Hason vagy picit oldalt kitámasztva. Aztán később lett egy olyan 2-3 hónap, amikor az istennek se maradt meg benne, de járni még nem tudott.. Na az rossz volt,mert akkor kézben vittem, a kocsit meg üresen toltam.
2010. aug. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Eddig ő is elvolt és el is aludt, de kb. 1 hónapja nem nagyon alszik el, csak nyűglődik. Csak, ha nagyon forgalmas út mellett tolom, akkor alszik el, de ez nem mindig kivitelezhető.

Sokat vagyunk ketten és rossz, hogy egy boltba sem tudok bemenni, ha ő már álmosodik.

2010. aug. 19. 23:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne kapkodd ki rögtön, hagyd, hadd döntse el Ő maga, hogy mit is akar. Ha az álmosságtól sír, és elég álmos, és nem más baja van, akkor elalszik. Ha meg nem ez van, akkor úgyse hagyja abba :)) Jól csinálod amúgy. (első válaszoló ismét).
2010. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is sírt. baromira kellemetlen volt mindkettőnknek.


Végül félretettem a babakocsit, és hordozom a babámat. Eddig mei tai-ban hordoztam elöl, de épp most nézegetek-próbálgatok csatos, formázott hordozókat háti hordozásra.

2010. aug. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Senkinek semmi köze ahhoz, hogy mi folyik a babakocsitokban. Nem véletlenül hagyod sírni, gondolom. Nem kell mással foglalkozni.

Szerintem is jól csinálod, mert ha állandóan kiveszed, megszokja és az Istenért sem lesz hajlandó a kocsiban megmaradni, hanem csak a karodban. Ami eléggé fárasztó egy szép nagy séta alatt. Ráadásul ha vásárolni mentek, a saját dolgodat is jelentősen megnehezíted.

2010. aug. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én soha nem vettem ki ha sírt, ilyenkor beszéltem hozzá, megsimogattam. Ha kiveszed akkor megszokja, h sírnia kell és akkor előbb utóbb úgyis kiveszed, és akkor cipelheted, ha sír egy kicsit az nem baj, majd megnyugszik.
2010. aug. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én ki szoktam venni, nem bírom hallgatni a bömbölést. ne azzal foglalkozz, más mit gondol, minden épeszű gyerek tudja, hogy a babák néha sírnak, ettől még nem vagy rossz anya!

picit szoktam vinni a kezemben, ha pedig megnyugodott, visszatettem. ha megint sírt, megint kivettem.

de úgy 3-5 hónapos kora között csak kendővel meg kenguruval sétáltunk, mert már akkor bömbölt, amikor még bele se ért a feneke a kocsiba. azóta szépen visszaszokott, szerencsémre, mert kezdett fáradni a derekam, lábaim:)

2010. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
akarom mondani épeszű ember tudja, hogy a gyerekek, babák néha sírnak:)
2010. aug. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Elég nagy már, én nem szeretném kendőben hordozni, 70cm hosszú, neki sem lenne kényelmes. Elalvás előtt a kezünkben is nagyon mocorog időnként, hogy nem túl kényelmesneki, de máshogy nem tud elaludni.

Ma a telefonomon egy zenét játszottam neki, elaludt, kíváncsi vagyok legközelebb is használ-e.

2010. aug. 20. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!