Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy hidegben is kiviszitek...

Nagy hidegben is kiviszitek sétálni a babát? Hogyan öltöztetitek ilyenkor a babakocsiban?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idős babát?


Pont azon gondolkoztam, mennyivel egyszerűbb volt tavaly öltöztetni a fiam. Overál, takaró, lábzsák.

Most már jár, pont a télen születik a tesó, halvány dunsztom sincs, mivel készüljek a hidegre.

2011. okt. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kivittem hidegben is. Persze nem kemény mínuszokban,vagy szélviharban,de hidegben is kell neki a friss levegő!

Rétegesen kell öltöztetni. Még pici volt a lányom,adtam rá bundazsákot,vagy anorákot. A kocsira lábzsákot,ha fújt a szél feltettem az esővédőt.

2011. okt. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

persze, 2 éve még pici volt, decemberi. január-februárban az erkélyen aludt :D harisnya-body-rugi-pulcsi-sapi-sál-overál-takaró.


még messze van a nagyon hideg, gondolom nem a mostanira gondolsz. majd mire jönnek a minuszok belerázódsz :)

2011. okt. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jéézusom, ez annyira körülményes...mármint, hogy öltözteni, meg plusz cipelni le mindent a lépcsőházban :/ Mert jó előre nem öltöztethetem fel, mert bemelegszik, mire lecuccolok a kocsival....de ez más téma.

4 hónapos lesz hónap végén.

Ma pl. hosszú body, harisnya + melegítő, erre overál. Nem az a kályhameleg, orkán, csak egy sima mezei vastag overál.

Meg persze sapi-sál. Sok volt ez reggelre? Ekkor gondolokodtam el, hogy lehet ezt még fokozni, ha hodegebb lesz......bár hajlamos vagyok olyankor nem kimozdulni, de ugye most nem én vagyok az első......

2011. okt. 18. 15:32
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, jólesik, én is remélem, belerázódok...
2011. okt. 18. 15:33
 6/9 anonim ***** válasza:

én soknak érzem. a szabadidő nem kéne, persze csak ha nem fázik nélküle!

az a baj, hogy egyrészt ha túlöltözteted akkor mefázik, márészt tényleg ha jön a nagyon minusz akkor már nem lehet fokozni :D

kb. így volt felöltöztetve a 2 hónapos babám télen a -10fokban és 2-3 órákat aludt kint. igaz oda nem fújt a szél és még takaró volt rajta, na meg a kályha mekeg overál :)

2011. okt. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jaa és az cuccolás. hát ahhoz csak kitartást tudok kívánni, nálunk is ez volt, de eltelt a tél, a következő évben meg már ezerszer könnyebb :) gyűlöltem de túléltük :D
2011. okt. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tavaly télen a lányom még nem tudott járni,márciusi. Én úgy csináltam hogy először én öltöztem fel,összekészítettem mindent a babakocsiba,majd felöltöztettem a lányomat is. Aztán szépen elindultunk. Ha kellett inkább kinyitottam az ablakot hogy nem melegedjen be,még bent vagyunk!

Most már én alig várom hogy leessen az első hó,hogy lássam mit szól hozzá!

2011. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze nyugodtan kiviheted. Mi decemberben megyunk Becsbe a karacsonyi piacra 3-4 napra es egesz nap kint tekergunk, eszunk, iszunk, maszkalunk. Csak peleka cserere megyunk vissza a hotelbe. :))) Tavaly 10 hoanpos volt akkor is rengeteget jottunk-mentunk. Aludt a babakocsiba mint a bunda.

Tavaly: Ujjataln body, leggins, hosszuuju polo, zokni, overall, sapi volt rajta es a babakocsin labzsak.

Iden: Ujjataln body, pulcsi, leggings, vastag zokni, vizallo overall, jo meleg belelt csizma, sapka, keszty lesz rajta. A babakocsin labzsak de szerintem tobbet fog szaladgalni mint a babakocsiba ulni.

2011. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!