Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bibs cumikrol valaki tud...

Bibs cumikrol valaki tud velemenyt mondani..tenyleg jobbak mint a tobbi cumik ?

Figyelt kérdés
4 honapos a lanyom es mindenki agyon dicseri a bibs cumikat..gondoltam vennek neki egyet...
2021. ápr. 1. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Gyógyszertári Hopp cumi full ugyanaz, csak nem kell megfizetni a márkát 🤷🏼‍♀️
2021. ápr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanmar, mégis mitől lehet jó meg rossz egy cumi? Ha a gyerek szereti, akkor jó. Amúgy meg csak márka, hype meg mamavillongas. :)
2021. ápr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Miért kell az a cumi????????
2021. ápr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3 mert megnyugtatja a gyerekeket :)
2021. ápr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom kb kétszer aludt el vele, utána kiköpöte (mint a másik 6 különböző márkát és típust is)

Ha jól emlékszem természetes kaucsukból van és azért van ennyire hypolva, de igazából ha nem fogadja el a baba akkor mindegy is 🤷🏻‍♀️

2021. ápr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén megmondom, hogy én a külseje miatt vettem meg. Olyan szép, letisztult színvilágúak, és végül be is jöttek. Sok cuminak az a baja, hogy nagyon csúcsos az a részük, ami bekap a baba, így eleve egy "kényelmetlen" pozícióba van a baba szája. Nyilván neki nem kényelmetlen, de nekem úgy tűnik. Ez viszont nem olyan csúcsos, hanem kicsit íveltebb, szóval nekünk bevált :)
2021. ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Vettünk vagy 10 cumit 1 ev alatt, de mindet elutasitotta. Pontosabban a cseresznye cumit kocsiban ritkán elfogadta, de egy kezemen megtudom számolni hányszor .

Ő az ujját szopizza. De csak alvashoz. :)

2021. ápr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!