Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alakformáló vagy baba-mama...

Alakformáló vagy baba-mama torna (nem egész) 3hónappal a 2. szülésem után?

Figyelt kérdés

a nagy most 22hónapos,örökmozgó,gondoltam hátha tornázna velem...a kicsi meg ugye 3hónapos lesz.szoptatom,amit nem is szeretnék abbahagyni.Viszont nagyon sok felesleg van főleg a hasamon,és gondoltam egy lazább torna segítene rajta.

erre gondoltam:


[link]


[link]


2010. aug. 20. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Én akkor kezdtem el tornászni, amikor a babám 8 hónapos lett. Hát nem egyszerű melette tornászni. vagy korábban felkellek mint ő, vagy akkor amikor elalszik napközben.

Arra figyelj, hogy a ha tornászol vlamivel csökkeni fog a tej mennyisége!

Én Rubint Rékára tornászom. Sajnos nekem eléggé megnyúlt a bőr a hasamon, így én inkább azt probálom megszűntetni. Azért választottam azt a tornát, mert itt 20 perces blokkok vannak, és annyit időt mindig tudok szakítani magamra.

Kitartás neked is!

-11 hónapos baba anyukája-

2010. aug. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem négy hónapos volt a babám, mikor elkezdtem alakformálóra járni, eleinte heti 1 óra( elég kemény órák voltak) Majd kb egy hónap múlva már beiktattam 1 óra aerobikot is. Szoptattam a tejem nem csökkent. 6 hónapos koráig csak anyatejet kapott. Volt izomlázam is rendesen, de nem csökkent a tej mennyisége és a baba szopási kedve sem. Viszont nem koplaltam, csak a vacsora az amire nagyon odafigyeltem. Viszont így nem is fogytam hirtelen. Egy éves korára sikerült 10 kilót leadnom, igaz az utolsó két hónapban már heti 2*2 órát csináltam, vagy volt hogy 3*2-őt. A hasam volt nekem is problémás. Nem lett olyan, mint szülés előtt, de nagyon sokat változott.
2010. aug. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szoptatás mellett nagyon nehéz. Nekem nem ment, 1.5 évig szoptattam, addig egy deka sem. Majd mikor abbahagytuk 3hónap alatt lement a 10 kg.

Ezt csak azért írom, hogy ne keseredj el, ha nem megy. Nem tart örökké.

Az a gond, hogy zsírt égetni csak aerob mozgással lehet /futás, intenzív kerékpározás stb/ a pulzus kb 120 felett legyen min. 40 percig. Mivel 30-35 perc után indul be a szervezet zsírégetése. Vagyis egy számodra hasznos torna úgy nézne ki, hogy kb 40 perc aerob mozgás, majd 20 perc hasra /felülések, akár hullahopp/, majd 5 perc nyújtás. + ha belefér napi még egyszer 35-40 perc futás v bicaj.

Így sem garantált a siker, mert ha a szervezed nem engedi a szoptatás miatt a tartalékot /ami amúgy normális dolog/ akkor nem nagyon fog beindulni a fogyás. Viszont fittebb leszel és formálódik az alakod. Ha pótolod a folyadékot nem fog csökkenni a tej.

Sok kitartást.

2010. aug. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
aki a réka tornáját választotta el tudod nekm küldeni sehonnan nem tudom megszerezni a
2010. aug. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!