Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha csak a párom kereső a...

Ha csak a párom kereső a családba én a 9hónapos kislányom után csak GYES-t és Csp-ot kapok akkor jogosult vagyok az önkormányzatnál valamilyen segélyre?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy az egy háztartásban élőknek fejenként elosztva mennyi a jövedelme,nem haladhat meg egy bizonyos összeget.
2010. aug. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy az előző leírta. Valószínű, hogy nem fognak adni semmit, de rendkívüli segélyt megpróbálhatod, valami húzós okra hivatkozva. Bár így a második félévben már az önkormányzatok pénze is kimerülőben szokott lenni. (rendszeres segélyt 90%, hogy nem fogsz kapni)
2010. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk is ez a helyzet!!!közölték hogy semmi képpen nem kaphatok segély!(én a gyest+családit a férjem 70ezret keres)lestem egyet és megkérdeztem ha cigány lennék akkor kapnék??mert azok is ugyan azt kapják mint én!!!
2010. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Azt hiszem, hogy kb. 25 ezer a max (de nem teszem rá a nyakam, lehet, h több), hogy annyi legyen az 1 főre jutó havi jöv., ha az fölött van, nem adnak. De ha adnak is, csk 5000 ft-ot havonta. Mi is gázban voltunk, sokat jártam utána. Végül visszamentem dolgozni 8 hós gyerek mellett (nesze Magyarország), mert havi 5000-rel baromira nem lettünk volna kisegítve. Így már jobb. Szerencsé vagyok, hogy sikerült újra dolgoznom, különben nagy szarban lennénk. :S
2010. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért utánaérdeklődöm a családsegítőbe is!

2010. aug. 21. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!