Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 15 hónapos már lassan...

Kisfiam 15 hónapos már lassan kicsi lesz neki a rácsos ágy! Már megvan neki az új ágya leesés gátlós de viszont félek, hogy mikor kelne fel leesik! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hagyjam még a kiságyába? Fel szokott mászni az új ágyára de mindig a leesés gátlónál akar lejönni és igy félek,hogy leesne!!
2010. aug. 21. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tegyél az ágy mellé egy matracot a földre így nem üti meg magát.

Mi is így csináltuk.

2010. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért tartom feleslegesnek a leesés-gátlós ágyat. Úgyis le tud esni róla, ha feláll, sőt sztem még jobban meg is tudja magát ütni. Tegyél puha/vastag szőnyeget, meg párnákat az ágya mellé és akkor ha le is esik, nem lesz gond. :)
2010. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 fotucsok ***** válasza:

Mutasd meg neki, hogy hol másszon le, én így tettem és rögtön megértette. A leesésgátlókkal nekem az a bajom,hogy túl magasak, és ahogy más is írta, így talán még veszélyesek is. Alacsonyabban is megvédené a babát, ha épp úgy fordul. Mi is 15 hósak vagyunk, de nagy az ágy, így még csak ott járunk, hogy kivettünk fél méternyi helyen rácsokat. Így aztán ott jön megy, a többi rácsba kapaszkodva kimászik. Éjszakára sem teszek már a lyukhoz semmit. Eleinte szék volt ott.

Szerintem próbáld meg az ágyat és tedd körbe párnával, ahogy írták.

2010. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!