Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel takarjátok be a babátoka...

Mivel takarjátok be a babátokat, ha lefekvéskor még meleg van, hajnalban viszont már hűvösebb?

Figyelt kérdés

Este még bőven elég egy pelenka rá, de hajnalban érzem magamon, hogy elkel még egy réteg.

"Szólna" ha fázna? Vagy keltsem magam, hogy be tudjam takarni egy melegebb pléddel?

(10 hós babó)

Ti hogy oldjátok ezt meg?


2011. okt. 4. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Adj rá vékony hálózsákot, és mielőtt lefekszel te is, takard be egy pléddel.
2011. okt. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha fázna akkor sírással jelezné.
2011. okt. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogyan az első. Nem egyszerre megyünk aludni, mire én ágyba kerülök, már elfér a takaró rajta.
2011. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Így szoktam, csak hajnalra leforogja a takarót. Ezért vagyok tanácstalan, de lehet az a baj, hogy már túl sokat gondolkodtam ezen.. :)
2011. okt. 4. 14:43
 5/8 anonim ***** válasza:
:) Biztos jelezné ha fázna! Nyugi!
2011. okt. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a hálózsák a legjobb megoldás, legalább nem tudja lerúgni magáról. Egyébként jelezné ha fázna.
2011. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha meleg van, később hűvös, akkor én bukóra hagyom az ablakot, és mielőtt lefekszem becsukom. így egyforma a hőmérséklet reggelig, nem kell takargatnom.
2011. okt. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nektek is köszi a válaszokat! :)

Az ablak dolog nálunk is így működik.

Sírni még nem sírt hajnalban, ezek szerint megnyugodhatok.

És lehet, hogy csak én vagyok ennyire hajnali hűsre érzékeny típus, ő nem. :)

2011. okt. 4. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!