Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova érdemes ültetni a gyereke...

Hova érdemes ültetni a gyerekeket az autóban hátul?

Figyelt kérdés
2,5 éves kislányom születése óta a jobb hátsó ülésen utazik. A házunk előtt az út mellett párhuzamosan parkolunk, tehát bal oldalon közel mennek az autók, nagy a forgalom. 2 hónap múlva érkezik a kistesó, és azon gondolkodtam, hogy a babát tenném oda a hordozóban, a kislányom ülését pedig a sofőr ülés mögé. Így ő is a járda felől tudna beszállni, és amíg bekötöm a babát, addig be tud mászni az ülésébe. Viszont tartok attól, hogy összezavarja a változás (mindenképp a baba érkezése előtt kezdeném átszoktatni). Tapasztalatokra lennék kíváncsi, kinek melyik verzió vált be.
2021. ápr. 15. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
én is átraknám őt a sofőrülés mögé. nem hiszem hogy különösebben megzavarná őt. elmondod neki hogy átrakjátok oda, mert már nagy lány. esetleg takaríthatjátok együtt az autót, amikoris kiveszitek az ülését, vagy beviszitek az ülését kitakarítani és megkérdezed őt, hogy mit szólna hozzá, ha most a másik oldalra kerülne az ülése.
2021. ápr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Simán átraktam és a gyerekben fel sem merült, hogy ez bármit jelentene. (az irány nálunk pont fordítva volt, de az lényegtelen)
2021. ápr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem kicsit túlmisztifikálod. Tedd át és kész. Nem gondolom, hogy maradandó lelki sérülést fog szenvedni.
2021. ápr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Valószínűleg eszre sem fogja venni.
2021. ápr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Állítólag a legbiztonságosabb a sofőr mögött,mert baj esetén saját magát védi,így elvben a gyereknek is nagyobb az esélye.A másik legbiztonságosabb hely a hátsó ülésen a közeprész.
2021. ápr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem meg pont,hogy veszelyes kozepen. Logikusan atgondolva is az a veszelyesebb. Nalunk a csaladban volt baleset es az utkozes soran pont az repult ki az autobol,aki kozepen ult bekotve, a tobbieket pedig felfogta az ules, ami elottuk volt..

Mindenesetre annak idejen azt mondtak,hogy az anyos ules mogott a legbiztonsagosabb,mert van is elotted valami es messzebb is vagy a szembe jovoktol,mint a vezetoi ules mogott lennel.

2021. ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

[link]


ez csak egy cikk, ezen kívül kb 4-5 olyan oldal van, ahol fél perc kereséssel ugyanúgy a hátsó közép területet írják legbiztonságosabbnak.Ha meg olyan a baleset, akkor sajnos mindegy.


beteszek ide egy másikat is

[link]

2021. ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!