Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért utálja mindenki a...

Miért utálja mindenki a Lilien nevet?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 21:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Én nem utálom de leírom miért nem tetszik.

A Lili név estersegesen tulcsicsazott verziójának érzem. Úgy hangzik nekem mint ha tulragoznanakegy nevet.

2021. ápr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Biztosan nem utálja mindenki, mert sokan adják. Nekem a rövidebb nevelk tetszenek, Lilien, Liána, Liliána számomra olyan fellengzős, nagyképű névnek tűnnek.
2021. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2,Elnézést,úgy értem hogy erre a környezetembe szinte senkinek sem tetszik
2021. ápr. 17. 21:12
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Én nem is tudtam hogy van ilyen név is☺Nekem nem annyira tetszik de nem hangzik rosszul.Ha neked tetszik ezt a nevet add màsodik névnek a babàdnak mert gondolom ez a kérdés oka
2021. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Mert egyre felkapottabb,most ebből lesz az a tucatnév ami eddig az Anna,Hanna,Léna,Zoé voltak.
2021. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem utálom, de nem adnám a gyerekemnek.

Teljesen véletlenül hallottam egy dalt, és azóta ha ezt a nevet hallom, szinte a fülemben cseng a "Lílieeen"- Valamelyik mulatós énekes adta ezt a nevet a lányának, és írt hozzá egy dalt. Nem tudok elvonatkoztatni, sajnos. Nem az előadóval van baj, azt sem tudom, kicsoda, hanem a stílussal.

2021. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Én nem utálom. Mondjuk nem is tetszik, akkor már simán Lili. Lehet az a bajuk, hogy szokatlan volt és mostanában lett divatnév.
2021. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Lányom 6 éves. Lilien. Akkor nem volt még tucat név, legalábbis felénk.

Már azelőtt eldöntöttük, hogy Lilien lesz mielőtt sikerült teherbe esnem. (ami 2 év volt)

Sosem érdekelt ki mit gondol a lányaim neveiről. A másik 2 is L betűvel kezdődő nevet kapott és pont letojon kinek mennyire fura vagy jön be.

2021. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Én személyes okokból nem kedvelem, a gimis legjobb barátnőmet így hívták és nagyon csúnyán hátbaszúrt, majd megsértődött amiért ez nagyon rosszul esett nekem és szóvá tettem.

Egyébként semleges névnek gondolnám, nem lenne bajom vele.

2021. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem útálom, szerintem jó.
2021. ápr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!