Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért utálja mindenki a...

Miért utálja mindenki a Lilien nevet?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 21:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem lehet pl a Lili -nek szólított nevek túl gyakoriak, de meg pl ha csak önmagában van a Lili, az úgy meg pl túl kislányos, túl becenévszerű; a Lilien meg pedig talán idegenül, túl külföldiesen hangzik sokaknak. Tehát a magyar fülnek fura; vagy pl akár valakinek leírva is lehet érdekes.
2021. ápr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik a név

Amiért nem adnám:

A lányom ovis csoportja Lejla, Lili, Lilien, Letti, Lara, Larina van egy Zsófi és egy Csenge + az én Zorkám.

Szóval minden kisl@ny szinte L betűs.

A fiúknál meg 4 Beni van (fogalmam sincs h ki Bence, vagy Benett stb) 2 Zalán és 2 Zsombor 😅

Jó lehet ha valakinek szól az óvónéni

2021. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálom, de elég idétlenül hangzik.
2021. ápr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem utálom,de felénk a fél cigánysor ezt a nevet adta a gyerekének az elmúlt évben. Vagy a Liliánát. Így már biztos nem adnám. A sima Lili tetszett,de meginkább a Lilla. Az nőies,de kislányként még lehet Lilinek becézni.
2021. ápr. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez lett volna ha lányom születik, de fiú lett. Érdekes mert nekem a Lili egyáltalán nem tetszik, csak a Lilien. A Liliána meg a Júliára hajaz, szóval az sem tetszik.

Egyik rokonom lánya Lilien, Lilunak becézik. Ez is tetszik.

2021. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
6-os Bodi Csabi kislanyat hivjak igy😄
2021. ápr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Elcsépelt
2021. ápr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!