Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A jatszoszonyeget a padlora...

A jatszoszonyeget a padlora teszitek? Nem feltek hogy felfazik a babatok ?

Figyelt kérdés

5 ho kislanyomnak.2x volt vizeletfertozese...es mondta a doki hogy gyengult immunrendszerrel ovjuk most nagyon. Viszont hallottam h a mozgasfejlodeshez szukseges a padlo..nem kanape...stb .

Csak felek h felfazik...vagy meghul....

Ha huje kerdes ne oltsatok le leci...csupan aggodom :)


2021. ápr. 19. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed hideg a padló rakd szőnyegre vagy teríts alá egy plédet pluszba.
2021. ápr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 9dbos habtapira raktam a játszószőnyeg. Ha hideg volt(nappali alatt a garázs van) akkor még a tapira raktam egy plédet is.
2021. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Habtapira raktam a játszószőnyeget :)
2021. ápr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a rendes szőnyegre vettem gyerek mintás polifomot, és úgy rá a jatszoszonyeget. Mikor már kúszott, akkor meg jól feloltoztettem, mivel a jarolap hideg. Szerencsére sose fázott meg.
2021. ápr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagy méretű polifoam anyagú játszószőnyegen van a lányom, azt teszem rá a szőnyegre. Mondjuk lassan már mindegy, mert 7 hónapos és kúszik mindenfelé.
2021. ápr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az en fiam simán csúszkál a parkettán, mondjuk neki nincs az immunrendszerével baj.
2021. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pléd, szönyeg, habtapi. Nem kell hozzá nagy ész, hogy valamit rakjál a játszoszönyeg alá. Az én gyerekem egy nagy paplanon játszott, nem kell, hogy kemény legyen az a felület, csak egyenes.
2021. ápr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen habszőnyeget vettem a fiamnak. Jó nagy,vastag. Nem hideg. Tompítja az ütést, ha netán eldől és víz, ennivaló, nyál, hányás😅 álló. Fiam nagyon szeret rajta játszani, forgolózni.

2021. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugyanolyanunk volt mint amit a 8as linkelt. Nem raktam alá semmit. Ahogy elkezdett kúszni, majd mászni, okafogyottá vált.
2021. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vastag szőnyeg van a nappaliban, arra tettem a játszószőnyegét. Meg volt habtapija, azt vittem magammal a ház olyan helyiségeibe, ahol nincs szőnyeg, ott a habtapira tettem a játszószőnyeget.
2021. ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!