Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit játszotok 4hós babátokkal?

Mit játszotok 4hós babátokkal?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem kb ugyanazt csinálom vele 2hós korától,csak mostanra érdekli (éneklés,játszószőnyeg rágókák stb)Ha eljátszik egyedül akkor elmentek onnan,vagy attól ott ültök mellette?

2019. márc. 23. 08:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Éneklés, játszószőnyeg, csörgőket adok a kezébe, a zenélő dolgokat is nagyon szereti. Illetve most mindent szeret megfogdosni úgyhogy különböző textúrájú anyagokat adunk a kezébe. Múltkor nagyon sokáig elvolt a pizzás dobozzal, műanyag flakonnal.


Tornázni szoktunk, mert járunk Dévény tornára és mindeg kapunk házi feladatot.


Nem rég felfújtam különböző, élénk színű lufikat. Azokat is nagyon szereti nézegetni, fogdosni.

Buborékot is szoktam neki fújni.


Az apjával repülőzni is szoktak, meg ő meri dobálni is, én nem.


Ha úgy látom, hogy valami nagyon megragadta a figyelmét, akkor otthagyom és csinálom a dolgaimat. Ha elunta, akkor megyek játszom vele egy kicsit.

2019. márc. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!