Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van, aki az 1+ éves babájának...

Van, aki az 1+ éves babájának se tejitalt, se tápszert, se anyatejet, se tehéntejet nem ad vagy nem adott?

Figyelt kérdés

Ezek közül egyiket sem kapja a lányom 14 hónaposan. A szoptatást kb 1,5 hónapja hagytam abba. Tejpépnek nevezett Milumil vagy Babylove-os cuccot még kap este, meg néha reggel is. Ezen kívül sajtot, túrót és joghurtot eszik.

Se a férjem, se én nem iszunk tehéntejet - nem feltétlen szeretném, ha a lányom inna. Van olyan, akinek a több éves gyereke egyáltalán nem iszik tejet/kakaót ilyesmit? (és nem azokra gondolok, akik allergiásak rá)



2021. ápr. 21. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A nagy 10 hónapos korig szopizott, utána nem ivott semmilyen tejeset, viszont rengeteg tejfölt, sajtot, túrót fogyasztott. 3 évesen egyszer megkóstolta a húga (akkor volt 2) kakaóját, azóta kakaózik reggelente. Normálisan fejlődött addig is, azóta sem ugrott meg. Okos, ügyes kiscsaj.
2021. ápr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

2 évig szoptattam igény szerint. Se tápszert, se tejitalt, se semmi ilyesmit nem kapott a lányom.

A háziorvos 2x erőltette a Sinlacot, mert az "kell". Mind a 2x kihányta a lányom...


Tehéntejet nem adtam még akkor, mert van egy betegsége, és amiatt nem kaphatott. Bár a mai napig nem issza, mert pöttyös lesz tőle az arca.

2021. ápr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2es vagyok. Nálunk is csak a vaj és a sajt, ami gyakori.


Joghurtot és krémtúrót is ritkán kap, mert attól is pöttyös.

2021. ápr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!