Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újdonsült anyukák! Babalátogat...

Újdonsült anyukák! Babalátogató esetén ti milyen ajándéknak örültetek / örülnétek a legjobban?

Figyelt kérdés

Valami praktikus dologra gondoltam, mármint valami olyanra, ami tényleg jól jön és hasznát veszi baba / mama.

Gondoltam, ebben az anyukák lennének a legnagyobb segítségemre, így hozzátok fordulok, Ti mit mondanátok, mi az ami jól jön? :)

Előre is köszönöm.



2021. ápr. 24. 10:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ebéd😁
2021. ápr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy utalvány baba boltba vagy Dm-be jó ajándék. Mi Dm-és utalványt kaptunk a barátnőmtől, örültem neki. Azt vesz az ember rajta, ami tényleg kell és hasznos.
2021. ápr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én legjobban utalványnak örültem. Bababolt, H&M, Rossmann stb. Ha az anyukának is szeretnél valamit vinni, akkor én a gyümölcsnek örültem nagyon.
2021. ápr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
En nagyon örültem pelenkanak, mert mindenki masmilyet hozott így ingyen rajohettem, melyik a legjobb 😁 de egyébként mindennek örültem. Kaptunk cumisuveget, popsitorlot, puha baba könyvet stb stb.
2021. ápr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
KAptam húsz menüre szóló kupont egy közeli étterembe :D
2021. ápr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a Pelenkatortának nagyon örültem, aminek a közepében voltak apróságok, neves cumilánc, Mam cumi, popsitörlő, neves pléd, előke, pár body, kocsicipő, és a tetején egy plüss maci

Kaptunk még vásárlási utalványt is, amit a Rossmannba tudtam levásárolni

Hoztak gyümölcsöt, sütit

2021. ápr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Pelenka, popsikendő egy kis játék.

A ruháknak nem örültem. Nem egyezik az ízlésünk.

2021. ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Amivel könnyű mellé lőni: cumi, cumisüveg és mindenféle ehhez való tartozék. Szoptatást segítő csodaszerek

Ami jó lehet: pelenka (bár van aki mosit használ), popsitörlő, popsikrém, fürdető. Ezekből ugyan van aki csak egy fajtát szeret, de én is elhasználtam azt is ami nem olyan volt de kaptam. Kis játékok, babakönyv, kaja v nasi anyukának. Kks ruhácska, babanapló, valami emlék készítő (baba kéz lenyomat v ilyesmi

2021. ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Bár még kismama vagyok, nekem az jutott eszembe, hogy egy masszázs utalványnak is nagyon örülnék, így 9 hónap hát fájás után.
2021. ápr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a DM utalványnak örültem a legjobban, de az is nagyon jó volt, hogy megkérdezték, hogy mire van szükségünk. Így kaptam egy csomó popsitörlőt és pelenkát a bevált fajtából. Volt aki pluszban hozott még ezt-azt. Pl téli hálózsákot, aminek szintén örültem, vagy kis csörgőt, cumiláncot...stb.
2021. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!