Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír a baba, ha meglátja...

Miért sír a baba, ha meglátja vagy meghallja az anyját?

Figyelt kérdés

A kislányom 8 hónapos, születése óta ölbebaba.


Ritkán eljátszik úgyis, ha nem vagyok ott (pl elindítok addig egy mosást, amíg ő a járókában van), viszont akkor amint meglát vagy meghallja a hangom hatalmas sírába kezd, folyik a könnye.


Akkor is rengetegszer sír amikor leteszem őt valahová és ott akarom hagyni, hogy pl pisiljek, de ezt születése óta csinálja, ezért ezt nem is furcsálom.


Nem érzem szeparációs korszaknak, mert pl az apukájával is tökéletesen elvan, nem hiányol engem. Akkor is sír, ha az apukája akarja egyedül hagyni.


Miért sírhat attól, hogyha engem meglát vagy meghall?



2021. ápr. 28. 10:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
7-es vagyok. Nem tudom miért kellett lepontozni, pedig egy jó tanácsot adtam a saját példámból, ami a kérdéshez kapcsolódik.
2021. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!