Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír a baba, ha meglátja...

Miért sír a baba, ha meglátja vagy meghallja az anyját?

Figyelt kérdés

A kislányom 8 hónapos, születése óta ölbebaba.


Ritkán eljátszik úgyis, ha nem vagyok ott (pl elindítok addig egy mosást, amíg ő a járókában van), viszont akkor amint meglát vagy meghallja a hangom hatalmas sírába kezd, folyik a könnye.


Akkor is rengetegszer sír amikor leteszem őt valahová és ott akarom hagyni, hogy pl pisiljek, de ezt születése óta csinálja, ezért ezt nem is furcsálom.


Nem érzem szeparációs korszaknak, mert pl az apukájával is tökéletesen elvan, nem hiányol engem. Akkor is sír, ha az apukája akarja egyedül hagyni.


Miért sírhat attól, hogyha engem meglát vagy meghall?



2021. ápr. 28. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Amikor ott hagyod veled akarna menni de nem sír mert nem tudja hogy hallanád e, ezért amikor meglát egyből jelzi hogy milyen rossz volt neki
2021. ápr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem lehet, hogy csúnya és ijesztő vagy?
2021. ápr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De már lehet😁😁😁 én is gondoltam rá
2021. ápr. 28. 10:52
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Persze csak vicceltem. Én is az 1-essel értek egyet amúgy, legalábbis logikusnak hangzik.
2021. ápr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Szeparációs szorongás lesz az, csak a lányod épp fordítva van bekötve. Nem akkor bőg amikor elmész, hanem akkor amikor visszajössz 😂
2021. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Az én kisfiam tök jól eljátszik fél órákat is egyedül, de ha közben meglát, akkor eszébe jut, hogy akár fel is vehetem és nyafogni kezd. Ezért én van, hogy simán otthagyom es pihenek kicsit a konyhában. Bababiztos a szoba termeszetesen. 7 hónapos
2021. ápr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
Sajnos én is folyton anyukám mellett akartam lenni baba koromban, ami nem egészséges dolog. Sajnos most felnőtt létemre nehezen tudok elköltözni otthonról és nem tudok a szüleimtől messzire költözni. Szerintem ugyanaz a dolog van, ami baba koromban volt. Szerintem ez nem normális dolog, úgyhogy figyeljetek rá és ha kell, vigyétek gyermek pszichiáterhez, nehogy felnőtt korára is átvigye ezt a túlzott ragaszkodást, mert úgy nehezebben fog tudni boldogulni.
2021. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

Barátnőm gyereke is ilyen volt, simán elmehetett tőle az anyja akárhova, több órára is, meg se nyikkant, vigyorogva integetett.

Na, amikor visszajött, akkor jött rá, hogy "otthagyta" az anyja!


Az enyémnek is voltak sírós időszakai, de elmúlnak, aztán lesz helyettük más.

2021. ápr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
8, jó hát ugye nem mindegyik gyerek születik okosnak:D
2021. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!😊


7-es: Próbálj meg barátokkal, baráttal/barátnővel összeköltözni először, úgy lehet könnyebb lesz!


Nekem akkor is sír pár napja a baba, ha hátat fordítok neki.😁

2021. ápr. 28. 15:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!