Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 5,5 hónapos (korrigált...

Kisfiam 5,5 hónapos (korrigáltan 4,5 mert kb egy hónappal előbb jött). Már átfordul hátról hasra/hasról hátra, de nagyon ritkán. Előfordul, hogy napokig egyszer sem. Volt másnak is ilyen tapasztalata? Gondot jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Egyébként oldalra nagyon sokat fordul (mindkét irányba) és hason is szeret lenni. Olyan érzésem van, mintha egyszerűen csak nem akarna megfordulni.

#mozgásfejlődés #baba átfordul #baba forgás
2021. máj. 4. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom most lesz 6 hónapos. Hasról hátra már 2 hónaposan fordult de ő is időszakosan. Pár napig csinálta aztán pár hétig nem. Pont ma megint hosszú idő után fordult hátra. Hátról hasra még nagyon nehezen megy neki. A teljes mozdulatsort nem is csinálja. Ha oldalra fordul akkor úgy marad vagy kicsit meg kell lökni, hogy átbillenjen. De pont ma volt az, hogy én oldalra forditottam csak úgy és ameddig írtam a férjemnek addig ő egyedül átfordult. Nem vagytok elkésve.
2021. máj. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagytok elkésve. A lányom 6 hónapos kora után kezdte a forgást. Előtte utált hason lenni.
2021. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat (is), megnyugtattatok köszönöm.
2021. máj. 4. 13:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 6hónaposan forgott rendesen. Azóta kúszott, mászik, ül, áll szépen. 10hónapos Ha van fitnessz labdád, ültesd rá és picit mozgasd a labdát, így az egyensúlya, izmai fejlődnek. Egy gyógytornász javasolta.
2021. máj. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! Ilyen nagy labdánk van is, rá szoktam fektetni és úgy mozgatni.
2021. máj. 5. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!