Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányok! Pesten hol vannak...

Lányok! Pesten hol vannak babaturik? A Háda nem nagyon jött be. Azon kivül van valami más?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
A HÁda kimondottan babaturkálójában voltál? Az nekem sem vált be, drága és átláthatatlan. Viszont a sima felnőtt Háda turikban van egy láda babaruha, és ott mindig találtam kincseket, a mai napig nagyon szeretem. Csak annyi, hogy nincsenek méret szerint válogatva, csak egybeöntve:)
2010. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen a Keletinél voltam, és borzasztó mennyire nem jött be! Semmi szin, a méretek nagyon át vannak szabva...ugy értem hogy ráirja hogy 56 os megvettem és hozzámértem a rendes bababolti rucihoz, ami 68 as és attól egy kicsit volt csak kisebb!

Nem tudom furcsa...Nem jött be:(!

2010. aug. 23. 12:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát ha a Háda nem jön be akkor nem tudok másat ajánlani! Attól csak rosszabbak vannak! Én mindíg a hádában vásárolok, a gyerekbolt nekem kifejezetten bejön! :)

De ízlések és pofonok! A kisebb turik, amik vannak azoknak a 90%-a Hádából viszi a ruhát!

Ezt higyjétek el............biztos kézből tudom!

A Humanaba is vannak jó cuccok, csak duplája mint a többi turi!

2010. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajna pontos címet nem tudok, nekem is csak magyarázták, valahol az Erkel színház felé (abban az oldalban, egy kis utcában van egy babaturi), és állítólag baromi jó, olaszból jár haza oda vásárolni az anyuka a gyerkőcre, és amiket láttam a kicsin tényleg szépek.

Sajna ennél közelebbit nem tudok a butikról mondani. Nekem valahogy a turizás nem jött be, mondjuk az alap vásárlástól is kész vagyok...:S


Amit nem ismerek hallomásból sem, csak láttam, az pedig a 3-62vili vonalán van a Bosnyák tér felé egy zsiráf, zsibong, valami turi, ami szintén gyerek turi.

2010. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egy al kérdésem had legyen még ide:)!

A bababörze mennyivel másabb mint a turi? Illetve hogy néz ki egy bababörze? Piaci hangulat van? Árak hol vannak?

2010. aug. 23. 12:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarlak lehurrogni, de én is csak azt tudom mondani, hogy a Háda a legjobb. Szuperebbnél szuperebb ruhákat vettem már ott, olyan csodákat, amiket sehol máshol nem látni. Én még a darabáras árait is el tudom fogadni, mivel szinte újak a cuccok, (ahova én el tudok jutni, az mind darabáras), de akiknek módjuk van a kilósba eljutni, ők még jobb vételeket tudnak csinálni.

A méretezésről meg... Minden gyártó máshogy méretezik, ez az első szerintem, amit egy anyuka megtanul. Soha ne a címkét nézd, hanem vigyél centit, az a biztos.

Én egyébként ahol jártam más babaturiban, irtó pocsék minőség volt. Kopott, szakadt, ezer éves cuccok. Ráadásul mindegyik pár hónap után becsődölt.


Most szeptember 18-án lesz a Hungexpon Bababörze, érdemes elmenni, és körülnézni, én még ott szoktam ruhákat vásárolni a gyerekeimnek.

2010. aug. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Többször kell menni, mert a legtöbbször elvisznek minden jót, hogy máshol árulják. Van hogy én sem találtam semmit, de van hogy tök jókat. A méretekkel meg nem kell foglalkozni, nemrég vettem a 14 hós lányomnak ott egy pólót, ami 3-6 hónapos méret volt. Ránézésre vásárolok, sosem nézem a méretet. Ha meg nagyobb akkor jó lesz később. Ja és én is külföldről járok haza vásárolni, mert ugyanazt megkapom amit kinnt, csak olcsóbban.
2010. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát akkor biztos pont rosszkor mentem, ha ennyien Istenititek csak van benne valami! Megpróbálok akkor menni mikor szállitás van!

Köszi a válaszokat!

Jó babázást nektek 32 hetes pocakos

2010. aug. 23. 17:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egy kg-os Hádába jártam tavasz óta, nagyon jó cuccok voltak, de egy pár hete nagyon rossz lett. Eddig úgy dobtam vissza a ruhákat, mert már nem akartam annyit venni, most meg 3 hete nem tudok semmit venni.
2010. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!