Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak, hol van Pesten bio piac?

Anyukak, hol van Pesten bio piac?

Figyelt kérdés
Hozzataplalni szeretnek es ehhez kellene.
2011. júl. 29. 00:10
 1/10 anonim ***** válasza:
2011. júl. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pesthidegkúton a Klebersberg Kulturkuriában szombat délelőttönként.
2011. júl. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bio piaaaaaaaaaac?????? Ilyen van???!!!
2011. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2011. aug. 2. 06:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Na de mégis? Az miért jó? Miben különbözik a sima piactól?Engem érdekel nagyon!
2011. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
na miert nem valaszol nekem senki sem?:((
2011. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azert nem valaszolnak, mert nem ez volt a kerdes.

Egyebkent, en azert valasztom, mert itt legalabb nincs tele a zoldseg es gyumolcs nitrattal es egyeb mereggel, ami, ha sok van mergezest lehet kapni, illetve hosszutavon kulonfele megbetegedeseket okozhat. Persze, a bio sem garancia semmire, de bizalomgerjesztobb, mint a sima.

2011. aug. 2. 16:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, bocsánat!

Köszönöm szépen a választ! Nekem ez nagyon új infó, jó tudni ilyenekről!

2011. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, azt hittem bele akartal kotni, sokan vannak, akik ugy gondoljak felesleges penzkidobas. Nem is vennek ilyet, de sajnos biztosan tudom, hogy a legtobb sima z.-gy. nagyon durvan van kezelve vegyszerrel, 90%ban tartalmaz a normalnal tobb nitratot pl. Sajnos, Mo.-on senki nem foglalkozik ezzel.
2011. aug. 2. 16:51
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem, dehogyis, én nagyon utálok kötekedni, és azt sem szeretem, ha más kötekszik. Most is pl. tettem fel egy kérdést, amelyre 16 válasz érkezett, de egyik sem válaszolta meg a krédésemet, csak kötekedtek... de ez már nagyon off!

Elszomorító, hogy Magyarországon mi folyik ezen a téren akkor, erről halvány lila gőzöm sem volt! De majd alaposabban utána nézek ennek a témának én is, mivel szeretnék én is egészséges ételt adni a babámnak. ezért sem adok bébiételt, nagyon ellene vagyok.

Köszi még egyszer az infót! Minden jót, kellemes babázást kívánok Neked!

2011. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!