Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudok valahogy Libero up&go...

Tudok valahogy Libero up&go termékmintát igényelni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 13 hónapos, katasztrófa a pelenkázás, ezért szeretném kipróbálni a nadrágpelenkát. Viszont jó lenne, ha bírna annyit mint a Pampers active. Nem vennék meg rögtön 1 csomaggal, ha lehetne valahonnan termékmintát beszerezni. Tudtok ilyenről? Előre is köszönöm!
2010. aug. 23. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolom abból is az ötös mérete gondolsz. Adj priviben egy címet, és küldök Neked két darabot postán, ha ez megfelel. :) (Nem hiszem, hogy tudsz termékmintát kérni.)
2010. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja, és azt elfelejtettem írni, hogy amit vettem, az a focis mintázatú, de gondolom tök ugyanaz, mint a sima.
2010. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia, mi használjuk ezt a pelust, erről igen, viszont a pampersről nem tudok nyilatkozni.

Összehasonlítva a libero bugyipelust és a libero sima pelust, van különbség! A bugyipelusba nem fér annyi pisi! Mi azt csináljuk, hogy éjjelre sima pelust kap a lányom, nappalra pedig bugyipelust.

2010. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek a választ!

Banyuci nagyon köszönöm a segítséget! Igen, 5-ös méret lenne jó, küldök privit!


Igen ettől tartok, hogy a bugyipelusba nem fér annyi pisi... Vagyis többször kell napközben cserélni, ami azt jelentené, hogy anyagilag többe kerülne így a pelus... De azért kipróbáljuk Banyuci jóvoltából:-D

2010. aug. 23. 12:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyébként mi nappal Pampers active baby-t használunk (eddig négyes volt, most térünk át az ötösre), mert ez azért vékonyabb, mint a Libero. Éjszakára szoktam ráadni kisfiamra ezt a Libero focis bugyipelust, mert többet kibír, mint a Pampers. Este 8-tól alszik, és ha nem iszik túl sokat, akkor reggel 6-ig bírja a pelus.
2010. aug. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Banyucinak:


Nekem pont fordítva kellene... Nappalra a bugyipelus, éjszakára maradna a sima. Akkor azt mondod, többet kibír, mint a Pampers Active 4-es? Mi a 4+-osat használjuk. A 4-es már kevés volt.

2010. aug. 23. 12:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem többet bír. Egy ideig éjszakára is a pampers pelust használtuk, és az állandóan átázott. Ez kevésbé. Viszont arra nagyon kell figyelni, hogy a fodrokat jól megigazítsuk, meg a kukaca is lefelé álljon este, amikor ráadjuk. :)

Egyébként most vettem a vaterán pampers ötöset, azt is ki fogom próbálni éjjelre, illetve az egyik barátnőm azt mondta, hogy vegyek egy pampers premium care ötöst, mert az is többet bír, mint a sima pampers active ötös. Csak most már elhasználjuk ezt a focisat.

2010. aug. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Banyucinak:


Nem próbáltad a 4+ -osat? Sokkal többet bír mint a 4-es! Nem túl nagy az 5-ös? Mekkora a picur?

Amúgy Én is azt hallottam, hogy a Premium care még többet bír mint az active. De nekem még nem volt rá szükségem, mert a 4+ tökéletes, csak képtelenség ráadni, mert egyfolytában megy:-)

2010. aug. 23. 12:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Priviben írtam mindent. :)
2010. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. aug. 23. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!