Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az olcsóbb pelus a...

Melyik az olcsóbb pelus a Libero vagy a Huggies? Tapasztalatok a Huggies-ról?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ, h hol veszed, milyen méretben.

Pont tegnap vettünk huggies-t tescoban újszülött méretben , nagyon jó árban volt azt hiszem darabja 33 vagy 34 ft-ra jött ki. a libero meg 40 körül volt.

Szerintem jó mindkettő, nekem nem volt velük gondom.

2011. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Már két babánál használtam Huggies-t, teljes megelégedéssel. Az első babámnál Liberoval kezdtünk, alig vártam, hogy elfogyjon, a portára nem jöhet többet ekkora sz@r.

A Huggies nagyon sokat bír, kényelmes a babának, napi 5 pelusnál többet nem használtunk el soha, a popsijuk mindig szép volt, pedig nem krémezem, csak nagyon ritkán.

Egyetlen dologra kell figyelni a Huggies-nál: hamarabb kell méretet váltani, mint a többi pelusnál, ugyanis valamivel kisebb.

2011. nov. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én liberopárti vagyok, az én babámnak sokkal jobban bejött mint a többi.

Huggiesban például olyan büdös lett a pisije, mintha egy budit kötöttem volna a fenekére. Nem volt jó nekünk az a pelus.

Érdemes kipróbálgatnod a márkákat, hogy mi jön be a babádnak és mi nem.

Én a Dm-ben szoktam pelust venni 25%-os kuponnal.

2011. nov. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
árat nem tudok, mert már nem variálok, csak liberot veszek. A huggiest ahányszor próbáltam, annyiszor bántam meg: nem kifolyt belőle a pisi, hanem a felületén átszivárgott.
2011. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A huggies jóval olcsóbb!!De ahányszor megvettem megbántam,most új fajta lett nekünk ez még rosszabb volt.
2011. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem nem jött be a huggies,Nálam a liberó az isten!

S az mindig van akciósan a dmben vagy kuponban ...

multkor is 15%volt rá,s a kórházban is kaptam egy 400ft os kupont...

2011. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint a popsitörlő, popsikrém, fürdető stb...Ki kell próbálni egyszer és meglátod nálatok mi jön be. Nekünk egyikkel sem volt gondunk, mi mindig azt vesszük ami (tényleg)akciós. Mondjuk a 3-as Huggiest nem szerettem mert sokáig nagy volt a combjára. A 3-as Pampers Active Baby-ben meg konkrétan pisi szaga volt a gyermekemnek. Szóval puding próbája az evés!:)
2011. nov. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, hogy a Huggiesból csak a prémium a jó. Az biztos, hogy nekünk a sima Huggies nagyon nem volt jó, kifolyt belőle minden, utáltam, alig vártam, hogy elfogyjon... A Libero jó pelus, de elég drága, kivéve, ha kifogod valahol akciósan. Esetleg megpróbálhatod a DM-es vagy Rossmanos Babydream elég jók, és árban is kedvezők. Próbáld ki a 2 db-os csomaggal a Rossmanost, akkor nem kell megvenni egy egész csomagot a tesztelés miatt...
2011. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Libero vastag. A Huggies nagyon jó, mi ezt használjuk a cucc se folyik ki belőle. A Pampers nem vált be mindig kifolyt a kaki hátul a 3 mérettől.
2011. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 sandstone válasza:

A Huggies egyértelműen olcsóbb pelus, mint a Libero. A DM-ben kuponokkal ügyeskedve egész jó áron meg lehet venni mindkettőt. Tescoban is mindig van valami akció.


Nálunk addig bevált a Huggies és a Pampers, amíg a fiam el nem érte a 7 kg-ot, utána viszont áteresztett a pisi. Nálunk max.2 órát bír ki mindkettő (H és P most a 3-as), ha a babóca megiszik 2 dl tápit és 1-1,5 óra múlva 1 dl teát v. gyümilét. 4-est vettem a Huggies-ból, majd kipróbálom, de a Pamperst már nem vettem meg, mert túl vékonynak találom. Talán majd nyáron, h. ne páljon be úgy a baba kis popsija. Huggies és Pampers napi 6-8 db fogy.


Liberot (4-es) nagyon szeretem, mert sokáig bírja, bár vastagabb, mint a Huggies. Ezt adom rá az udvarra és éjszakára is, vagy a DM-es babylove pelust. A Liberot a kuponokkal úgy 40-42 ft/db áron sikerül kihozni, napi 5-6 db-tól nem fogy belőle több.


Berni is bevált nálunk, az is elég sokáig bírja (3-4 órát), mérettől függően (3-4) 36-38 Ft-ért lehet talán venni.


Mióta a Sudocream-et használjuk, azóta egyik pelusban sincs kipirosodva vagy kipattogva a kis drágám popója. Nyáron a sudocream előtt a H és P pelusban is kipattogott a popsi.


Egyébként ahogy más is írta, érdemes kipróbálni többfélét, mert gyerekfüggő. A barátnőméknél hasmenéses vírusnál mindegyik eldobhatóból kifolyt a cucc, a moshatóból viszont nem.


Bocsi h. ilyen hosszan írtam.


7 hós baba anyukája

2011. nov. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!