Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babának mekkora a...

Újszülött babának mekkora a lába? Januári babám lesz és szeretnék neki Nike kiscipőt a babakocsiba. Van egyáltalán ilyen kicsi méret?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 13:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
nincs. újszülöttre ne cipőt adj, hanem lábas overált. tavaszra már vehetsz neki kocsicipőt, abból is van nike talán.
2010. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

De vegyél hozzá melegítőt is, mert az úgy mutat!

Belegondoltál abba, hogy újszülöttre cipőt adj? A babáknak szerencsére kitalálták már a bundazsákot, mert az babaruha! Nem kell neki drága, flancos haszontalan cipő! Öltöztesd évszaknak megfelelően!

2010. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek,tavasszal vegyél kocsicipőnek nikeot,olyan pici számban talán nincs is,meg nem a legjobb egy ujszülöttnek télen.Egyébként én nem találtam sem nike sem adidast ujszülöttre,azt csak nagyobbaknak csinálnak,a nextben vettem egy newborn sportcipőt,nagyon édeske,de télen én sem adnám rá.
2010. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Januártól tavaszig bundazsák, abból semmi nem látszik ki, még a gyermeked sem. Majd 5-6 hónaposan vehetsz már neki ilyen kocsicipőt.
2010. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

" De vegyél hozzá melegítőt is, mert az úgy mutat! "


:DDDDDDDDD teljesen igazad van!!!

2010. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazat irtak az elöttem szólók, tényleg ne vegyél még cipőt a babádnak, ne nyomorgasd össze a lábát. Téli babának ott az overáll, bundazsák, tavasszal vehetsz neki kocsicipőt. Ráérsz akkor venni neki rendes cipőt, ha már elkezd togyogni. Lányomnak van nike cipője, ajándékba kapta, de 21es méret, még nincs akkora lába, 18 hós.
2010. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%

Off , de: egyáltalán mi értelme a kocsicipőneK? Akkora gyerekre minek adni, aki még nem jár, és nyilván az utcán nem veszed ki a babakocsiból kúszni, mászni.

Sosem értettem. De talán jól néz ki és az anyuka villoghat vele a többiek előtt?

Én sosem adtam cipőt a gyerekre ennyi idősen.

2010. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Egy pici babának nem cipő kell, főleg nem télirem, hanem egy jó meleg overall és bundazsák. Amúgy Nike kiscipőt szerintem 19-es mérettől gyártanak... Azt tudom tanácsolni, ha lekerül majd tavasszal a babádról a bundazsák, akkor is inkább egy kényelmes kis kocsicipőt vegyél neki ne sportcipőt, mert abban nagyon kényelmetlen lenne neki a babakocsiban feküdni.
2010. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
12%
tudod mit vegyél inkább! Bundazsák alatt is jól mutat, legalább Te tudod (ha más nem is) hogy Nike cipő van rajta.
2010. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%

[link]


Ez 16-os mérettöl van.Ami igaz az igaz.Édesek ezekben a mini lábbelikben:)

Viszont miutén januári baba lesz,legfeljebb kulcstartónak fogod használni.Ahogy irta valamelyikünk: a gyerek sem fog kilátszani a bundazsákból,nem hogy a lába.Tavasszal vegyetek,még akkor is pici lesz a lába és ugyan ilyen cuki lesz.

A melegitöt is vegyél hozzá-hoz pedig csak annyit,hogy igazad van,MI vettünk hozzá!És?Ki ilyet,ki olyat vesz a gyerekének.Nem azt kell lehordani aki márkásban vagy habos-babosban akarja öltöztetni a gyerekét.Én ha úgy tetszik menöztem a gyerekemmel:) Nem azt mondom,hogy csak nike és adidas cuccai vannak,mert nem igaz.Sok dolgunk van kinai,török.De!Ma már némelyik márka és a némelyik kinai gagyi közt alig van árkülönbség.

A másik pedig az,hogy jó lenne már megtanulni,azt,hogy a kérdésre válaszolunk.

Tehát: "Van egyáltalán ilyen kicsi méret?"

2010. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!