Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babának mekkora a...

Újszülött babának mekkora a lába? Januári babám lesz és szeretnék neki Nike kiscipőt a babakocsiba. Van egyáltalán ilyen kicsi méret?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 13:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%
Szerencsere ujszolott meretben nem gyartanak rendes cipot. Adj ra bundas mamuszt + bundazsak. Es kesobb sem ajanlom a Nike-t, mert nagyon kemeny a talpuk. Legalabbis azoknak, amikkel eddig talalkoztam. Fiam 10 honaposan kapta az elso cipojet, mert tel volt, es kapaszkodva mar jart. Addig jo nekik amig nincs cipo a labukon.
2010. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%
Ja,az én gyerekemnek is van Nike és Adidas,meg Lonsdales eggyütese is...és?Meg van 19es Adidas cipője,de bevallom,az semmire nem jó.
2010. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Sajnos a Nike, Adidas is kínai gagyivá vált ... Egyébként mi kaptunk vagy öt kocsicipőt, egyszer adtam rá, de mindig lerúgta. 8 hónapos, ez volt az egyetlen alkalom, hogy cipő volt a lábán. Ha veszel, akkor tavasszal tedd.
2010. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
23%

kedves linkelős anyuka! amit belinkeltél az 1 kalap szar. januári babára ilyet adni?! megáll az eszem. majd ha lilára fagy a gyerek lába, nem tudja majd az anyuka, h ugyan mitől is??? majd tavaszra, mikor jó idő van, ok, de télre?! király tanács volt!

1. voltam

2010. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%

2 vagyok!

Kedves 13.50-es!

A cipő mellé kell ruha is a babára, azért írtam a melegítőt! Egyébként el tudsz képzeld egy újszülöttet -10 fokban cipőben meg melegítőben (esetleg rugiban) egy babakocsiban? A cipő nem alkalmas téli viselet!

Az újszülöttet minél bőrbarátabb ruhába élszerű öltöztetni, de sajnos manapság már nem divat! Sokan nem ismerik és használják a pólyát, pedig télen rettentő jó! Nem divatos, nincs is olyan szép mint egy rugdalózó, de rettentő kényelmes volt vele a szoptatás akár 30 percen keresztül is!

2010. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
44%

HELLLLÓÓÓÓÓ!!!

Tudtok olvasni okoskák?

"Tavasszal vegyetek,még akkor is pici lesz a lába és ugyan ilyen cuki lesz."

Irtam azt is,hogy bundazsák kell olyankor!Olvass,olvass,olvass és csak azután hord már le a másikat,oké?

2010. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
13%

"De vegyél hozzá melegítőt is, mert az úgy mutat!

Nem kell neki drága, flancos haszontalan cipő!"

Ezzel nem gúnyolódtál,ugye?

Még mindig nem a kérdésre válaszoltok!Igenis gondolom,hogy hasznosabb választ adtam,mint pl.te ezzel a gúnnyal.

Amit cipöt linkeltem,egyébként nem keménytalpú,olyan mint bármelyik tutyi.Annyi köze van a cipöhöz kb.

2010. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

16-17-es kocsicipő lesz rá jó, de szerintem várd meg amíg megszületik, és majd meglátod hogy mekkora kell.

Múltkor láttam valahol Nike kocsicipőt, nagyon aranyos volt! Azt hiszem Deichmann-ban.

2010. aug. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszi csajok,itt kaptam hideget meleget is.

Azért a normálisabb válaszolóknak köszönöm a választ.

És nem azért vennék Nike-ot hogy mutasson.

De mindegy majd veszek neki később HA NAGYOBB LESZ A LÁBA!!

Mégegyszer köszi

2010. aug. 23. 18:11
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

És akkor miért vennél,ha nem azért,hogy mutasson?

Egyébként ugye te sem gondoltad,hogy egy újszülött téli babára "cipőt" adsz?

2010. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!