Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen második nevet adnátok...

Milyen második nevet adnátok ehez a névhez?

Figyelt kérdés

Második gyerkőcöt várjuk, kislány lesz, már a kapcsolatunk elején kitaláltuk ha lány lesz Alíz lesz a neve.

Viszont második nevet sose találtunk neki. Tudom, ez a téma sok embert zavar, hogy minek szegény gyereknek két név, csak kiszúrunk vele, de mi így szeretnénk és kész.

Már van egy kisfiúnk, Olivér István (apuka után kapta az Istvánt), én viszont nem szeretném az én nevemet adni még másodiknak sem (Dóra).


Tudnátok írni nekem neveket ami második névnek adnátok az Alíz név mellé?!


Előre is köszönöm a helytálló válaszokat :)



2021. máj. 8. 08:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
54%
Barbara
2021. máj. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
62%
Én a testvére nevéből kiindulva valami régiesebb nevet adnék, pl Mária, vagy Sára.
2021. máj. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%
Lilla
2021. máj. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%

Alíz Anna

Alíz Mira

Alíz Maja

Alíz Adél

Alíz Flóra

Alíz Nóra

Alíz Kata

Alíz Panna

Alíz Hanna

Alíz Tünde

Alíz Kitti

Alíz Szonja

Alíz Vanda

Alíz Kamilla

Alíz Amira

Alíz Bíborka

Alíz Sára

Alíz Réka

Alíz Petra

Alíz Rebeka

Alíz Virág

Alíz Csenge

Alíz Ramóna

Alíz Laura

Alíz Vivien

Alíz Lilien

2021. máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
29%
Hidd, el jobb lesz neki egy névvel. Legkésőbb az érettségin nagy szívás lesz neki, mert kb. hússzor egymás után a teljes nevét kell felírnia.
2021. máj. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%
Nincs olyan név amit nagyon szeretsz? Vagy olyan ami köthető valamihez? Az egyik ismerősöm pl sorozatból nevezte el a kislányát mert annyira szerette a karaktert.
2021. máj. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
72%
Alízhoz el tudnám képzelni a Mínea vagy Ivett esetleg a Léna nevet olyan szép csangésük van 😊Remélem segítettem egy kicsit
2021. máj. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
61%
Enikő
2021. máj. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Kedves 6os kommentelő, de lenne egy ilyen név mégpedig mamám második neve, ami mama miatt is fontos, és amúgy is tetszik az a név, de a férjem hallani se akar róla mivel gúnynevet nagyon könnyen lehet rá mondani, ez a Lenke lenne egyébként :)
2021. máj. 8. 09:25
 10/29 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a Lenke nagyon szép név, pont azt akartam javasolni, hogy ha te nem szeretnéd a sajátodat adni, akkor valamelyik nagymama neve legyen.
2021. máj. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!