Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen második nevet adnátok...

Milyen második nevet adnátok ehez a névhez?

Figyelt kérdés

Második gyerkőcöt várjuk, kislány lesz, már a kapcsolatunk elején kitaláltuk ha lány lesz Alíz lesz a neve.

Viszont második nevet sose találtunk neki. Tudom, ez a téma sok embert zavar, hogy minek szegény gyereknek két név, csak kiszúrunk vele, de mi így szeretnénk és kész.

Már van egy kisfiúnk, Olivér István (apuka után kapta az Istvánt), én viszont nem szeretném az én nevemet adni még másodiknak sem (Dóra).


Tudnátok írni nekem neveket ami második névnek adnátok az Alíz név mellé?!


Előre is köszönöm a helytálló válaszokat :)



2021. máj. 8. 08:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik az Alìz Lenke pàrosìtàs, viszont azèrt arra figyeljetek, hogy ne legyen ebböl sèrtödès, mert nàlunk sajnos volt. Nem azèrt kapta a gyerek 3.nèvkènt nàlunk az egyik nagymama nevèt mert a nagyi neve, hanem mert nekünk nagyon tetszett, viszont a màsik mama megjegyezte , hogy kicsit rosszul esik ez neki.


Termèszetesen nem mindenkivel törtènik ìgy, csak van erre is pèlda.


Amùgy nekem ami mèg tetszene az talàn a Vèda, Èdua :)

2021. máj. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Boglárka
2021. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Neki a dédmamája (és már sajnos csak ő él), nekem a mamám akinek a neve Lenke. De most úgy néz ki apa beadta a derekát, és Alíz Lenke lesz a neve 😍

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2021. máj. 10. 15:13
 24/29 anonim ***** válasza:
65%
SZilvia, Regina, Anzelma, Ludovika, Donatella, Léda, Glória, Viktória, Kiara, Kitti, Franciska, Hanga, Florentina, Daniella, Paulina, Ágota, Szimonetta, Szidónia, Martina, Klementina, Gabriella, Barbara, Brigitta, Elvira, Zebónia,
2021. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Lenke nagyon szép, illik az Alízhoz.


Júlia, Virág, Flóra, Petra, Anna, Lilla, Dorottya, Orsolya

2021. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

24. vagyok,most látom,hogy Lenke lett a döntés.

Nem rossz.

2021. máj. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Na, örülök hogy végül a férjed belement. Sok boldogságot és jó egészséget kívánok Alíz Lenkének :)
2021. máj. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Edina
2021. máj. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
58%
Alíz Lenke nem megy egymáshoz, de az Éva jó lenne.
2021. máj. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!