Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csináltok a babátoknak babamas...

Csináltok a babátoknak babamasszázst? Mivel maszírozzátok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Az esti fürdetés után. Baba masszázsolajjal.
2010. aug. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első pár hónapban csináltam, én is olajjal -- eleinte. De mivel őszi születésű a babám, télen elég hűvös volt (nem tudtam a lakást 30 fokra fűteni), és igaziból a pocakmasszírozás jött be leginkább, pár alkalom után már csak a hasát masszíroztam és rucin keresztül (naponta többször is a játék része volt)
2010. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, babaolajjal. Nem kell 30C. Nyáron lehet bátran, hűvös időbe pedig 25C. Amire fűtöd a szobát, hogy tudd fürdetni.
2010. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, fürdés utáni program volt minden este. Babaolajjal csináltam és a babám nagyon szerette. Énekelgettem, vagy soroltam a kis testrészeit. Már 2 éves lesz, ha mondom, hogy megmaszizom a hátát már fordul is. :) Még mindig szereti, de már csak ritkán csinálom.
2010. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!