Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák és Apukák! 11...

Kedves Anyukák és Apukák! 11 hónapos kislányomra milyen alvósruhát adjak?

Figyelt kérdés

Nem fázós típus, eddig 1 rövidujjú body-t és 1 hosszú ujjú rugdalózót adtam rá, kb. 22-23 fok volt a szobájában, takarót nem tűri meg.

Ma viszont nyári meleg volt, a szobájában is melegebb van, és éreztem is a kis haján, hogy nyirkosabb lett, mire beszundizott (cicin alszik el). Igaz, hogy tavaly pont nyáron született, de akkor még picike volt, így most tanácstalan vagyok mi sok, mi kevés az alváshoz. Minden tippet nagyon köszönök.


2021. máj. 11. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

22-23 fokban én sem tűrnék semmit magamon..

Nálunk 20 fok van most is bent.Hosszú ujjú body,pizsama nadrág,vékony zokni + plüss takaró.

21-23 fokban nekem már vetkőzik.Le a nadrágot,zoknit,takarót..:D

12 hós baba.

2021. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
19 szokott nálunk lenni, csak vékonyrugiba alszik el ha alatta badi is van leizzad. Mikor elaludt utána adok rá hálózsákot úgy már nem izzad le. A hálózsák vastagságán változtatok.
2021. máj. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

13 hónapos lányom most rövid ujjú body, leggings, és egy vékonyabb hálózsák.


Eddig amíg hűvös volt hosszú ujjú body, leggings és vastagabb hálózsák, vagy rövid ujjú body és rugi és hálózsák.


Most 22-23 fok van a szobába.

2021. máj. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Nalunk kb 23 - 25 fok van. Rovidujju body es vekony nadrag, zokni nelkul. Vekony paplan, koztunk alszik.
2021. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Én nyáron sem tudok rövid ujjúban aludni felkelek és jég hideg a karom, ráz tőle a hodeg😁😁😁 ezért a gyereken is mindig hosszú van csak vékony majd ha már megtudjuk beszélni kifaggatom😂😂
2021. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Simán rugit.
2021. máj. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem fázós, akkor miért van rajta ennyi cucc 23 fokban? 23 fokban rövidujjú body, nagyon vékony nadrág, zokni (ezt én is mindig veszek alváshoz). Csodálkozik mindenki, hogy mennyire fázós lesz a gyereke, aztán így öltöztetitek...
2021. máj. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

22fokban alszik, lábfej nélküli vékony rugdalozoban. Rendszerint takaró nélkül.. nem tűr meg magán semmit, felnőtt takarója van, az alól nem tud könnyedén kiforogni, de előbb utóbb az is lekerül róla.

14 hónapos, még nem volt beteg.

Kb 7 hónapig lábfejes rugi volt, de a körülmények ugyanaz..akkor persze nem felnőtt takaróval próbálkoztam. :D

2021. máj. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
23 fok van nálunk. Lábfejnélküli pizsirugi és tipegő hálózsákban alszik.
2021. máj. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a segítséget!! :) :) mentek a zöld pipák!!
2021. máj. 12. 04:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!