Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak Vele? 11 hónapos...

Mit csináljak Vele? 11 hónapos lesz a lányom.9 hónapos koráig átaludta az éjjelt, amióta jött az első foga, azóta rémálom minden este (2 hónapja).

Figyelt kérdés

Sőt már nappal sem akar aludni, ezért nyűgös, nagyon hisztis, éjjel 3-4szer felkel, iszik egy kis teát és alszik tovább. De amíg nem kap teát, sír. Nem akarom teáztatni és jó lenne ha visszaszokna arra hogy éjjel alvás van. Gondolom a nagy melegek miatt sem aludt valami jól, 30 fok van a szobában...

Hagyjam sírni?


2010. aug. 23. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. ugyan ez van nálunk, mintha én irtam volna. Annyi az eltérés hogy az én lányom 6 hós kora óta csinálja, akkor jött az első foga. Most 7.5 hónapos, éjjelente sokat fent van, nappal nem alszik csak sír, nyafizik.

Nem hagyom sírni, neked se tanácsolom.

2010. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem el fog múlni és vissza fog állni a rend. Kb 6 hós kora óta mi is időnként "szívunk" éjjelente. Aztán megint egy hétig átalussza az éjszakát, majd megint történik valami ami miatt nem.

Nálunk pl. a nagy melegben ugyanez volt, hogy 3-4szer felkelt, 1-1.5 óra volt, mire visszaaltattuk...


Hűtsd a szobáját amennyire csak tudod és minimál ruhát adj rá. Hátha jobban fog aludni ő is.

2010. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek.

Eddig nem hagytam sírni. Éjjel felkel, iszik és alszik is vissza rögtön. De ha nem kap inni, pöröl -míg kimegyek a konyhába utántölteni..- csak a pelus van rajta, semmi ruha. Csak mostanában egy ujjatlan body-t adok Rá, ha kicsit hűvösebb az idő este. Nem tudom jobban lehűteni a szobát sajnos.

Jó lenne ha visszaállna a régi rend, mert februárban érkezik a kistesó, és jó lenne ha akkor már a kislányommal nem lenne ilyen alvási probléma.

2010. aug. 23. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Chamomilla Vulgaris 15 ch

homeós bogyó többször 5 golyó nap közben, este kétszer 5 lefekvés előtt

2010. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, holnap veszek. Remélem hat majd.
2010. aug. 23. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!