Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy hűtő-fürdőztessem sajtkuk...

Hogy hűtő-fürdőztessem sajtkukac babám?

Figyelt kérdés
15 hónapos kisfiam ma délutánra belázasodott, 39.2 volt. Nem akartam rögtön Nurofent adni, ezért gondoltam hűtőfürdő. De régen csináltunk már ilyet, szerencsére nem igen volt beteg. De hiába ültettük a kádba egy pillanatra sem marad meg, pörög, forog, feláll, nem hogy belefektetni de még leültetni sem tudom. A prizniccel ugyan ez van,még egy sima pelenkázás is kész cirkuszi mutatvány vele. Félek a sok mozgástól csak még feljebb megy majd a láza. Most lefekvéshez már adtam neki nurofent. Mit tehetek még?
2010. aug. 23. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Igaz az én lányom csak 7 hós volt mikor fürcsiztetni kellett,de ő akkor is a biztonsági ülő fürdetőben ült és én locsoltam a kis hátát mellkasát!Próbáld szerintem te is állva locsolni,vagy marad a borogatás (egész testes)!

Remélem hamar meggyógyul a kisfiad!

2010. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

A válasz megírásának időpontja: ma 20:20


Az "egyész testes borogatás" a priznic!

2010. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!