Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apro pici pici piros pottyok...

Apro pici pici piros pottyok lanyom szeme korul mitol lehet?

Figyelt kérdés

Szemhelyon van rajta ...es a szemzugnal is...neha elojon elis mulik egy nap alatt..aztan ujra visszajon...

Szokta neha dorzsolni a kezevel...

6 honapos


2021. máj. 16. 09:10
1 2
 1/12 anonim válasza:

Szia! Talán ez az? Nem biztos... [link]


Szerintem menjetek el gyerekorvoshoz :)

2021. máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha bevérzés-szerű, apró piros pontokról van szó,vaz kicsiknél előfordul egy kiadósabb sírás után.
2021. máj. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia. Az én lányomnak is pont ugyanígy van a szeme körül és a szemhéján pici piros pöttyök. A gyerekorvos szerint biztosan nem ételtől van ha 1 nap alatt elmúlik. De aztán visszajön. 1-2 napig semmi aztán újra. Első körben én szemészetre kértem időpontot. Ő is 6 hónapos.
2021. máj. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szemeszetre? Dehat vajon mi lehet ..nem mondta a gyerekorvos?
2021. máj. 16. 10:27
 5/12 anonim ***** válasza:
A lányomnak a szája körül szokott lenni a nyáltól, nem lehet, hogy dörzsöli a szemét nyálas kézzel? Egy ötlet csak...
2021. máj. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De amugy konkretan mindig nyalas kezzel dorzsoli...hason amikor van es csorog a nyala ..szokasa :))

Lehet amiatt? Hmm

2021. máj. 16. 11:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt a nyálas dolgot nekem is mondták...de nálunk csak az egyik szeme alatt pöttyös...akkor a másik alatt miért nem? Ő is dörzsöli meg könnyezni is szokott. Sokszor olyan, mintha "bevertek volna neki". Inkább lássa egy szemész orvos, az a biztos. Hármas voltam
2021. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A szája körül nincs 1-2 piros pötty? Reggelre mindig eltűnnek a pöttyök a szája körül, aztán napközben előjönnek hiába törlöm le naponta többször az arcát nedves ruhával. Azt próbáld meg, hogy mikor a nyálas kezével megdörgöli a szemét, te letörlöd nedves pelussal, vagy valamivel. Hátha segít.
2021. máj. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mikor mentek? Esetleg tudnal nekem irni mi volt a szemeszeten?

Nalunk altalaban mindket dzemen jelennek meg pottyok

2021. máj. 16. 11:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Június 10-re van időpontunk. Megírom, hogy mi volt.
2021. máj. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!