Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hos lányomnak nagyon...

17 hos lányomnak nagyon csúnya a popsija. Apro piros pottyok vannak rajta de rengeteg, mivel kenjem neki?

Figyelt kérdés
Eddig k-kenőcsöt hasznaltunk,de most nagyon lassan javul tolle.hasmenes miatt csipte igy ki neki.hallottam valami piros ecsetelorol annak mi a neve? venykoteles?
2015. ápr. 5. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

az lehet jód lenne, ha piros


két dolog lehet

-vagy kimarta a fenekét akkor nálunkCSAK gyógyszertári kevert krém vált be, amit orvos írt fel(a Sudokrem, Neogranormon, Johnsons, stb SEMMIT nem hatott)

-vagy gombás, mert inkább ez az apró piros pöttyös, a canesten nálunk nemigen vált be, úgy ahogy gyúgyít, csak viszi más helyre, inkább az Exoderil a nyerő két pelenkázás között már hat


(valamint én nem hagyok a fenekén törlőkendő nedvességet, lemosom csp a alatt a popsiját és csak Pamperst használok

csak mert nálunk ehhez hasmenés sem kell, olyan érzékenybőrű)

2015. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En gyogyszertari kenocsot hasznalok, s bepuderezem neki... Valamint mikor lanyomnak is ilyen volt(o mar nagy, a fiam pici), en nem hasznaltam torolokendot. Foztem kamillateat(eroset), es miutan lemostam vizzel, vattaval bekentem kamillateaval, vartam mig megszarad, aztan jott a kenocs es a puder...
2015. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

utolso: a elosszor bekened kenocsel plusz ra a puder?

2015. ápr. 5. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:
(a púdert én nem javasolnám szárít és dörzsöli a bőrét ha súrlódik...)
2015. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Pampers Sensitive törlőkendőt használok, de az a legfontosabb, hogy száradjon meg a bőre törlés után, ne a nedves bőrére kend a popsikrémet. Ha apró pöttyök vannak, akkor a Canesten tökéletes (nekünk első kenés után elmúlt), mást szerintem ne kenj rá a doki megkérdezése nélkül! Ha piros a feneke, Neogranormon-t használj, a Sudocream nagyon szárít (ha többször kell használnod, akkor már azért lesz piros a popsija, mert annyira kiszárítja, hogy berepedezik a bőre.) Kislányomnál elejétől fogva Bepanthen-t használtunk, soha nem is volt gond, a kisfiamnál próbáltam a gyógyszertárit, a 2. hónapban már minden pisilés után tisztába tettem, mégis tiszta piros volt a feneke állandóan. Akkor vettem Bepanthen-t, azóta 5 hónap telt el és semmi gond! Nyugodtan aludhat 8 órát is, nincs rajta egy pötty se!
2015. ápr. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Soha nem használtam púdert, de már kinomban kipróbáltam, mert ugyanilyen pöttyös volt a lányom feneke és láss csodát a púder használt. Persze kevés, és szépen elsimítva, hogy minél vékonyabb réteg legyen.
2015. ápr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Igen, elobb a kenocs, aztan a puder. Jobban vagytok?
2015. ápr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!