Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bababarát szállodában hogy...

Bababarát szállodában hogy oldjátok meg az alvást? A Kolping hotelt nézegettem, de nem tudom hogy egy szobában alszik velünk, vagy van a kiságynak leválasztva valami kis hálófülke?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi voltunk a Kolping Hotelban. Hiába a bababarát elnevezés, egy szobában voltunk a gyerekkel. Semmi hálófülke a gyereknek, szóval a neve babaarát csak.

Annyi szerencse volt, hogy a szobának volt egy kis előtere, aminek ajtaja volt, oda ki tudtuk vinni a gyerekágyat, ott tudott pihenni, majd később behoztuk (még szerencse, hogy kereke volt az ágynak).

2 gyerekkel már nem is próbáltunk oda menni.

Ami nagyon bevált, az Kehidakustányán Hotel, egybeépítve a ürdővel. Ott külön lehet bababarát szobát kérni. Itt van egy kis félszoba babaággyal, illetve egy ággyal, ha a gyerek mellett alszik az anyuka. Na itt tudott külön pihenni a baba és a szülő. Csak itt meg szoba sötétítésével volt gond, mert szinte egyáltalán nem volt sötétítő függöny. De ha választhatnék, még inkább ide jönnék, mint a Kolpingba. Azonban megjegyzem, hogy nemrég újítottak a Kolpingon, alakítottak ki külön gyerekszobákat is, de ennek utána kellene inkább kérdezni!

2010. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nemrég beszéltem egy szálloda recepciós hölgyével,ő mondta,hogy igazából ez a bababarát elnevezés csak reklámfogás,mert azokat a dolgokat amiket ők nyújtanak,más szállodák is megteszik.van etetőszékük,és az étkezését is megoldják,még az alvását is.nekem a kolping hotel nagyon drágának tűnk,és nem látok annyi + dolgot amiért ilyen magas árnak kéne lenni.én épp ezért mindig olyan panziót,vagy apartmant keresek ahol szintén bababarát a szállás és tényleg az.panziókban még reggelit ebédet is kapsz,ha nem akarsz főzni.Érdemes keresgélni,mert azt a pénzt máshová is el tudod költeni amennyibe ez a hotel kerül,de a te dolgod.
2010. aug. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam, hogy oda mennénk, miután 2 éjszakára 80.000Ft-os ajánlatot adnak. Mindenki annyira dícséri, de szerintem kész rablás, másra is el tudom költeni azt a pénzt:-)
2010. aug. 24. 14:22
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,valami hasonló ajánlatot kaptam én is.és azt mondtam na,ne.hidd el máshol is találsz nagyon jó szállást,én amikor keresgélte,találtam olyan apartmant is,ahol volt kiságy,külön szoba,etetőszék,és kint rengeteg játék az udvaron+gyerekmedence,mindezt nem extra áron.kb 8 ezer volt maga az apartman 1 éjszakára.csak sajnos mi nem oda utaztunk,de ilyen szállást fogsz találni máshol is.
2010. aug. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!