Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyünk magunkkal a...

Mit vigyünk magunkkal a nyaralásra (12 hónapos gyerkőccel)? 3-5 napra megyünk Hajdúszoboszlóra, még nem tudom hova, így még nem tudom, milyen felszerelés lesz a szállodában, mennyire bababarát.

Figyelt kérdés

Praktikus tanácsok kellenének tapasztalt nyaralós anyukáktól. Eddig így fest a lista:


- napi babaápolási kellékek (pelus, popsitörlő, krém, fürdető),

- kis pléd, amivel takarózik, amit szeret,

- naptej, úszópelus, kis bugyi, köntös vagy fürdőlepedő, gumipapucs vízpartra,

- hűvös és meleg időre való ruha, pizsama,

- evőeszközei, termosz, előke, az ivókulacsa,

- játékok vízbe és szárazra, könyvek,

- mini patika (fájdalomcsillapító, lázcsillapító, napégésre, szúnyogcsípésre, plusz szúnyogriasztó, gyomorrontásra valami, gyors sebellátó felszerelés)

- babakocsi - ha a szálloda nem ad,

- ágy nem kell, mert velünk alszik még a lányom, tehát a franciaágy tökéletesen megfelel.


Mit hagytam ki?


2010. júl. 5. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi fontosat nem hagytál ki,te tudod a legjobban mire lesz szükségetek.
2010. júl. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem az orrporszívó, sterimar, a cumi ( ha használ ), tápszer tűnt fel így elsőre.
2010. júl. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kiskád,úszógumi,kis sapka nap ellen,szandi,papucsot én nem vinnék mert veszélyesnek gondolom,vittem cseppeket ha allergiás lenne a méhcsípésre,fogkefe,tápszer,bébiétel,körömcsipesz
2010. júl. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A gyógyszeres pakkoz esetleg még kalciumot lehetne hozzácsapni.
2010. júl. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A cumi, az igen, tápszer nem kell, mert nem használunk.


Orrszívó minek? Vésztartaléknak, ha megfázna vagy van valami amire jó fürdés után esetleg?


Kiskádat nem gondoltam volna, mert amúgy is nagykádban fürdik, gondoltam ölembe ül és lezuhanyoztatom.


Úszógumiról jutott eszembe: kismedencéjét érdemes magunkkal vinni? Pancsoló.


Gumipapucsa van, aminek hátra lehet hajtani a pántját szandinak, csak addig gondoltam, amíg vízközelben vagyunk, hogy ne a 8ezres szandált vizezzük állandóan. Vagy ez így nem jó?


Fogkefe, tényleg!

Bébiételt nem viszek, mert nem eszi meg, legfeljebb előre elkészítek neki valamit, nem tudom még, hogy' lesz.


Kalcium, méhallergia jó gondolat, köszi.

2010. júl. 5. 09:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki az orrporszívót írtam...én ha 2 napra is megyünk valahová, akkor is viszem. Bármi lehet..reggelre betruttyosodik a nózija, lehet szívni kell vagy van egy pici fika és nem tudod kipiszkálni. Szerintem elfér a csomagban
2010. júl. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én Normaflore-t vinnék ha esetleg a kis hasa valamiért menne.Esetleg még nektek is jó :) !
2010. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szúnyogriasztó,neki is spray,kismedencét mi is vittün,normaflore tényleg jó ötlet, kissapka,szerintemmezítkáb a medencénél jobb,de te tudod,napvédősátor,pléd a fűre.homokozó szett
2010. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sokat segítettetek!

Mindenkinek szép napot!

2010. júl. 5. 16:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Én éppen most írom a listámat és gyűjtöm a tapasztalatokat: CALCIMUSC. Kis helyen elfér és lehet, hogy szükséges: konnektorvédő, ragasztószalag (lelógó drótok, szekrények miatt)
2010. júl. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!