Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hetes kisfiú mindig pelusozá...

9 hetes kisfiú mindig pelusozáskor pisil. Ez meddig lesz így?

Figyelt kérdés

9 hetes kisfiam mindig abban a pár pillanatban könnyít magán mikor nincs alatt apelis. Már gyakorlatból odatartok valamit, de azért így sincs olyan nap, hogy magát, vagy valamit ne pisilne össze.

Mikortól lesz az, hogy nem pisil ilyenkor?

Másik meg, mikor leveszem a pelust, mindig áll a kis fütyije. Pisi inger miatt? Ti ezt mikortól vettétek észre?


2021. máj. 23. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Pisi inger miatt áll a répa, igen. Nálunk ez hozzátáplálással múlt el, mert akkorra nem ivott annyi folyadékot.
2021. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem gyerekfüggő. Az én fiam 2x pisilt pelenkázáskor, ezek is az első napokban voltak
2021. máj. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős apuka mindig úgy csinálta a fiánál a pelenkazást, hogy kicsatolta, ráfújt egy kicsit, visszahajtotta a pelust, és pisilt is :D elvileg a hideg miatt rájön a pisilés.
2021. máj. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig raktam a kukijára egy textlipelust és így nem pisilit össze mindent.

Most 8 hónapos múlt és újabban megint kezdi, hogy összepisil mindent. Kicsomagolom és látom rajta, hogy elkezd bambulni olyankor gyorsan vissza mert pisilni fog. Már kiismertem. 🙂

2021. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!