Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, ha pár nap múlva 9...

Normális, ha pár nap múlva 9 hónapos kisfiam már csak napi 2x1 órát alszik? Viszont este nagyon álmos. Most tanult meg felállni, mászni, ülni.

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom már 8 hósan is csak 2x1 órát aludt egész nap(jó esetben). Este 9-től pedig reggel 7-ig húzza a lóbőrt. Neki ennyi elég. Tehát ha a te fiad nem nyűgös napközben, hanem szépen elvan, játszik, akkor neki is ennyi az alvásigénye, tehát semmi gond nincs azzal a napi 2x1 órával.
2010. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Enyém ma lett 9 hónapos, ő is ennyit alszik.
2010. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze, normális. Sőt örülj neki, hogy még ennyit is alszik. Az én kisfiam ilyen idős korában szokott rá arra, hogy jó esetben napi 1x kb 1 órát aludt, később már nem is aludt napközben. :S Most kezd visszaszokni a napközbeni alváshoz, de még nem az igazi... Ált. délután alszik fél-egy órát a maradék időben tesz-vesz, utánam járkál, pakolászik. Most nyugim van egy kicsit mert most aludt el :)

2010. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom 9 hónapos korában szokott át a napi 1x alvásra

Örülj neki amíg tartja a napi 2 alvást,mert hamar eljön az idő,hogy nem igényli acsak az egy alvást:))

2010. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!az a baj,hogy úgy veszem észre,nem elég neki.napközben nyügizik,éjjelt nem alussza végig.hajnalok hajnalán már felvan.
2010. aug. 24. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!