Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kislányom most...

9 hónapos kislányom most próbál egyedül felállni. De a parkettán mindig elcsúszik a lábacskája. Hogyan tudnék neki segíteni?

Figyelt kérdés
Úgy sajnálom...amikor nem sikerül neki, mindig sír. Egyelőre csak az ágy mellet próbálkozik, van szőnyeg is, de az is elcsúszik. Biztos jobb lenne a padlószőnyeg, de hát az nincs. Érdekes, mert még nem mászik, csak felemelkedik 4kézlábra, mintha mászni akarna, de aztán kúszásba megy át. Inkább a felállás érdekli, ha alatta van stabilan a szőnyeg, akkor sikerül is neki. A másik meg az, hogy tegnap esett is egy nagyot:(És hát a parkettaelég kemény. Előre is köszi az ötleteket!
2011. júl. 28. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Adjál rá szilikon talpas zoknit, azzal biztos nem csúszik el. Én az enyéimnek a Brendonban vettem.
2011. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

tappancsos zokni


Pár napig tart csak az elesés, utána megtanulja, hogyan álljon stabilan. Addig is állj/ülj mögé, amíg álldogál, nehogy nagyot boruljon, vagy tegyél mögé nagy puha paplant vagy párnát.

2011. júl. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

(fili)

Fa járókánk van és 7.5 hónaposan állt most 8,5 és jár körbe.

Biztonságos, megvan a kapaszkodás lehetősége és te is tudsz házi munkát végezni egy-egy fél órát ha szépen eljátszik a járókában.

A lakásban nem talál olyan jó biztos kapaszkodási pontokat mint a járóka fa lécei.

Ez nem azt jelenti, hogy egésznap ketrecben tartod mielőtt még lehurrognának. Remélem tudtam segíteni.

2011. júl. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

IGEN, TAPPANCSOS ZOKNI!

de mezítláb is könnyen próbálkozhat, ha jobb idő lesz.

vagy a lábaddal meg is támaszthatod az ő lábát, hogy ne csússzon el.

a habtapi szőnyeg is kevésbé csűszik mint a parketta.


de az se baj, ha csak próbálkozik, hamarosan úgyis sikerülni fog neki.

2011. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Adjál rá csúszásgátlós zoknit,vagy lehet kapni én ezt adtam a kislányomra mert nálunk elég hideg a parketta csúszásgátlós papucscipőt.
2011. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ! Tappancsos zokni most az első számú terv, bár az eddigieket mind lerúgta... Járókánk nincs, ha olyan dolgom van, az utazóágyat vetem be-úgysincs kihasználva szegény...:( De persze Neked is köszönöm a választ!
2011. júl. 29. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!