Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi vált be a LEGJOBBAN hasfájá...

Mi vált be a LEGJOBBAN hasfájásra?

Figyelt kérdés
Kislányom 2,5 hónapos. Eddig csak este volt 30-60 perc hasfájás, most már órákig tart. Sőt, napközben többször is előjön 3 napja. Lassan nem inkább enyhülni kellene?

2021. máj. 25. 19:50
A kérdező szavazást indított:
Infacol
Espumisan
Sab Simplex
Gripe water
Coli comfort
Lactase comfort
BioGaia (csak magában)
FLP Aloe Activator
Szélcső
26 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
Próbáltad tornáztatni? Esetleg nem eszel valami olyant amitől fájhat a hasa?
2021. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Én az IDŐ-t mondanám.. nekem is hasfájos volt a fiam kb 3,5 hónapos koráig.
2021. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk semmi... kipróbáltunk sokmindent, cseppektől kezdve a homeopátián keresztül a házipraktikákig. De semmi nem jött be

Aztán elhagytuk a vigantolt, és váltottunk eurovitre

Én pedig teljesen elhagytam a tejtermékeket

1-2nap elteltével ismét nyugodt napjaink voltak

Most 5hónapos a kicsi, 2hete fogyasztok ismét tejterméket, most már nem fáj tőle a pocakja

2021. máj. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Rengeteget tornáztatom, jönnek is ki pukik, de továbbra is feszeng. Általában a szélcsővel oldódik meg a probléma, de nem akarom ha nem muszáj.

Eddig Infacol + BioGaia + Lactase comfort volt, mellette doki javaslatára Laevolac.


Hordozni is nagyon sokat hordozom, addig okés is általában. Meg ha hordozóban/babakocsiban van, akkor is nagyokat alszik. Enni pedig semmilyen puffasztót nem eszek. Tejet is próbáltam elhagyni 2 hétig ( semmilyen nyomokban tartalmazóst sem ettem), de ez sem vált be.

2021. máj. 25. 19:59
 5/20 A kérdező kommentje:
Mi kezdetektől Eurovitet használunk, hallottam, hogy a Vigantol okozhat hasfájást.
2021. máj. 25. 20:00
 6/20 anonim ***** válasza:
30%

Ido

Turelem

Kiserletezes


Mint fentebb irtak probald ki h nem eszel semmi glutent

Ha nem jott be akkor tejes termekeket hagyd el

Eves utan jol bufiztesd meg, tedd hasra, tornazzasd maszorozd a hasat.

2021. máj. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
7-es, kérlek olvasd el a válaszom mielőtt kommentelsz :(
2021. máj. 25. 20:12
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

Mikor irtam meg mem volt ott az irasod

Nezd meg 5 perc van a ketto kozott. Kozben hivtak. Mire elkuldtem mar ott volt.


Gondolod h feleslegesen nem irogatok ha lattam volna.


Amugy a gyogyszerek semmire sem jok. Kemikaliak. Keress gyogyfuvet termeszetes modszert

2021. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk a hasfájós babánál miután a teljes patikát hazahordtuk, kipróbáltuk, az egyetlen, ami bevállt és pár napont belül megszüntette a gondokat, hogy nem tettem minden nyikkra mellre, hanem szépen lassan kitoltam a két szoptatás idejét. Két óránál már érezhető volt a javulás, két és félnél majdnem nyugi volt, onnan a három órára már magától állt át, ő is örült neki valószínűleg, hogy végre tud fájdalom nélkül aludni.
2021. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Kapott már köményteát is svéd itatópohárból, az sem vált be
2021. máj. 25. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!