Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vitte valaki kiropraktörhöz a...

Vitte valaki kiropraktörhöz a babáját?

Figyelt kérdés
Ferde fejtartás miatt vittem Dévényre, ahol azt a javaslatot kaptam vigyem a kicsimet kiropraktőrhöz, szerinte az 1-es csigolya van elcsúszva, ezért halad lassan a mozgásfejlődés! Tapasztalatokat szívesen veszek! 4 hónapos kislány anyukája

2021. máj. 26. 03:26
1 2
 1/11 acelsziv ***** válasza:
69%
Nálunk is volt hasonló probléma. Mi a Blahánál lévő kiropraktorboz vittük. Fénysebesséffelnoldódott meg a dolog. Tudom ajánlani.
2021. máj. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is voltunk (egyébként gyerekorvos a hölgy, ahova vittük). Nálunk is sokat segített, gyakorlatilag azonnal elkezdett kúszni a kislányom (7 hónapos volt, addig nem is próbálkozott).
2021. máj. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi oszteopatánál voltunk hasonló okokból.
2021. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kétszer voltunk Mireuta Róbertnél, hasonló okokból. Sokat segített.
2021. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm a válaszokat, reményt keltett bennem! Nálatok miben nyilvánult meg, hogy szükséges a kiropraktőr?
2021. máj. 26. 18:48
 6/11 anonim ***** válasza:
4es vagyok: Erős C-tartása volt. Hason nem tudta jobbra fordítani a fejét.
2021. máj. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Illetve Nektek a szules korulmenyei teljesen rendben voltak?!
2021. máj. 26. 21:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Program császárral született, mivel a méhlepény 3 mm-rel a méhszáj mellett tapadt.
2021. máj. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Uhhh 8-as azigen! Megvolt nekunk is a kezeles, kivancsi leszek mikor latok javulast?! Nektek milyen gyorsan volt?
2021. máj. 27. 21:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Szinte azonnal. Aznap már tudta fordítani jobbra is a fejét. Annyi, hogy kellett a Dévényes hölgy segítsége, hogy masszírozta, lazította a nyaki izmait, mert a túl feszes izomzat visszahúzza egy idő után. A második kezelés asszem 6 hétre rá volt talán. Az már végleges eredményt hozott.
2021. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!