Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja a pudingtól?

Lehet baja a pudingtól?

Figyelt kérdés
Tegnap adott a másfél éves fiamnak a nagymamám egy csokis-vaniliás pudingot. Ma néztem a hűtőben, hogy a többire (4db-os), rá van írva, hogy 05.18-án járt le, azaz 10 napja. Megkóstoltam, semmi baja nincsen, az állaga sem rossz, mégis meg vagyok ijedve. Tegnap este ette, azóta nem volt semmi baja. Már nem is lesz?
2021. máj. 28. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Max. ment volna a hasa.
2021. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször szavatossàgi időt adnak meg, addig garantàljàk a minősèget. Utàna is fogyaszthatò.
2021. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nem lesz, nem válik pár nap alatt fogyaszthatatlanná az a puding.


Az én fiam még kisebb volt, amikor arra lettem figyelmes, hogy az utcai papucs talpát nyalogatja. Gondolhatod... De nem volt probléma belôle szerencsére 😀

2021. máj. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Azért egy felnőtt nőtől, anyától elvárható, hogy ne parázza szét magát minden baromságon, nyilván semmi baja nem lesz, pláne nem egy nappal utána. És ha lenne baja, akkor is csak fosna egyet a romlott pudingtól, remélem azért ezt a helyzetet még a helyén tudod kezelni. Lesznek még itt gondok.
2021. máj. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!