Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul evő babák anyukái,...

Rosszul evő babák anyukái, ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyesmiket próbáltatok? Szívesebben eszik a gyerekek, mint a sima kaját. Persze, bonyolultabb is elkészíteni egy-egy ilyen bento-t, de kis kreativitás és már meg is van. Szerintem megéri egyszer-kétszer megpróbálni.


2010. aug. 24. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Le a kalappal az előtt az anyuka előtt, akinek a háztartás meg a baba (esetleg több baba) mellett van ideje ilyenre:))

Jól néznek ki, de szerintem felesleges idő. Szerintem nem kell a gyerekeket rászoktatni arra, hogy az étel játék. Lehet, hogy utána nem fogja megenni a sima spenótot, mert nincs szem csinálva rá:))

Bocsi, ez csak saját vélemény, lehet, hogy nincs igazam, csak elagyaltam:)

2010. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Minden nap ilyet csinálok ebédre:D
2010. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Hát én max. húsvétkor szoktam ilyesmiket csinálni (tojásból, paradicsomból és majonézből gombát meg kisegeret, stb) de azt nem tudnám elképzelni, hogy minden nap ezzel pepecseljek. Szülinapjára esetleg. Egyébként mi ez a sok színes izé?? Nem hiszem, hogy természetes cucc lenne, sokkal inkább ételfestéknek tűnik amire aztán tényleg semmi szüksége nincs a gyerekemnek.
2010. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

Azt hiszem, a legbonyolultabb módja az étvágyfokozásnak...

Én nem tudnék ilyeneket gyártani, talán soha, nemhogy mindennap. Nincs ennyi időm, sem türelmem...

2010. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó, de én nem tudnék ilyet csinálni és sajnos időm sem lenne rá.
2010. aug. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

majd ha megleszek bolondulva talán csinálok ilyeneket!eszem ágába sincs elkapatni a gyereket.nem nagy evő,de ha éhes akkor úgyis eszik.sajnos vannak ilyen és olyan gyerekek.nekem rossz evő gyermek jutott.

meg szerintem nem is volna időm ezeket megcsinálni minden nap.mondjuk akinek van segítsége.......

2010. aug. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ez művészet, nem táplálkozás. Gyönyörűek. A napi ötszöri kajálást nem hiszem, így lehetne megoldani.
2010. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát ilyeneket én is szívesen ennék! :-)
2010. nov. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én is szoktam régebben ilyeneket csinálni. eléggé egyszerű, csak puha rísz kérdése a dolog!

Nagyobb babával tuti bevállalom. Még együtt is csinálhatjuk.

Most öt hetes úgyhogy egy darabig biztos nem...

2010. nov. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Mondjuk én szakmámból adódóan megtanultam szépet gyorsan csinálni. Cukrász vagyok.

És egy habzsákba töltött sűrű répa vagy spenótkrémmel is ugyanúgy lehet rajzolni, mint bármilyen színezzett tejszínhabbal, vagy vajkrémmel.

2010. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!